Joanna Koroniewska w mini na festiwalu w Wenecji. Jej mąż nie mógł powstrzymać się od dowcipnego komentarza. Zareagowała w swoim stylu

Joanna Koroniewska na Festiwalu Filmowym w Wenecji zachwycała swoimi stylizacjami. Nawet jej mąż, Maciej Dowbor, nie mógł powstrzymać się od zabawnego komplementu.

Joanna Koroniewska pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji u boku polskich gwiazd, takich jak Małgorzata Kożuchowska czy Agnieszka Dygant. Aktorka zachwyciła media oraz fanów swoją kreacją na ceremonii zamknięcia, jednak to TA sukienka skupiła największą uwagę wszystkich, a najbardziej chyba... jej męża.

ZOBACZ WIĘCEJ: Joanna Koroniewska na czerwonym dywanie w Wenecji. Góra sukienki wydaje się nudna, ale spójrzcie tylko na dół. "WOW! Petarda"

Maciej Dowbor komentuje stylizację Joanny Koroniewskiej

Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia w złotej i bardzo krótkiej sukience, która pięknie podkreśliła figurę aktorki. Gwiazda wygląda na nich na bardzo szczęśliwą i nie ma co się dziwić -  w końcu Festiwal Filmowy to wielkie wydarzenie. Joanna podkreśliła to również w opisie zdjęcia.

Co tutaj więcej napisać. Bezcenne chwile - stwierdza.

Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycają się stylizacją aktorki. Jak widać, wybór tej sukienki był strzałem w dziesiątkę!

Ale petarda!
Wyglądasz jak milion dolarów.
Ile ja bym dała za taką figurę i nogi.
 

Od pozostawienia swojej opinii nie mógł się powstrzymać nawet Maciej Dowbor. Nawet na nim złota kreacja zrobiła niemałe wrażenie.

Ładna z Ciebie kobitka. Jak kiedyś będziesz w Wawie to może byśmy się na jakaś kawkę umówili albo coś - napisał w dowcipnie.

Odpowiedź Joasi? Wygrywa wszystko!

Sorry, ale mam męża. Zazdrosnego męża.

Joanna i Maciej są bardzo zgranym małżeństwem. Jest jednak jedna rzecz, której nigdy nie zrobią wspólnie:

Zobacz wideo

Lubicie tę parę i ich zaczepki na Instagramie?

KB

Więcej o: