Artur Boruc bez zęba? Pokazał nagranie z niepełnym uzębieniem w roli głównej. Czy to żart? Mamy nadzieję

Artur Boruc zaskoczył nas swoim ostatnim zdjęciem na InstaStory. Pochwalił się brakiem zęba

Artur Boruc jest jednym z najlepszych bramkarzy w historii polskiego futbollu. Mimo że jego kariera powoli dobiega końca, sportowiec nie myśli o emeryturze. Mąż Sary Boruc najwyraźniej lubi też inne aktywności. Ostatnio pochwalił się, że stracił ząb.

Artur Boruc nie ma zęba?

Odkąd Sara i Artur Borucowie powitali na świecie Noaha, instagramowy profil byłego bramkarza reprezentacji Polski zdominowały zdjęcia z synkiem. Wielokrotnie mogliśmy obserwować, jak Artur usypia chłopczyka, albo bierze z nim kąpiel. Jednak ostatnio zawodnik A.F.C. Bournemouth opublikował zupełnie inne zdjęcie. W roli głównej był jego ząb, a raczej jego brak.

Boruc na swoim InstaStory pochwalił się fotografią, na której eksponuje swoje niepełne uzębienie. Widać, że stracił jedynkę. Szkoda, że nie pochwalił się, w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Z drugiej strony Artur jest żartownisiem i niewykluczone, że "usunął" ząb w programie graficznym. Tak czy siak widać, że bawił się przednio.

Artur BorucArtur Boruc Instagram

Artur Boruc jest idealnym ojcem. Na nagraniu, które niedawno opublikowała Sara Boruc, widać, jak usypia swojego synka. Sama słodycz!

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.