Była żona Krzysztofa Rutkowskiego szczerze o jego ślubie z Mają Plich. "Dla mnie to jest śmieszne". Uszczypliwości było więcej

Krzysztof Rutkowski od kilku dni jest mężem Mai Plich. Głos zabrała teraz jego była żona.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich od dawna cieszą się zainteresowaniem tabloidów. Nic dziwnego, w końcu ich związek wzbudza wiele kontrowersji. Okazuje się jednak, że liczne skandale jedynie scementowały uczucie zakochanych. Kilka dni temu detektyw pobrał się ze swoją wybranką.

Było żona Rutkowskiego komentuje jego ślub

Ślub oraz wesele Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich odbiły się sporym echem w mediach. Ceremonia była bardzo wystawna, panna młoda miała aż pięć kreacji. Uroczystość skomentowała była żona detektywa, Anna. Para rozwiodła się w 2004 roku. W rozmowie z "Faktem" kobieta pozwoliła sobie na pewne uszczypliwości.

Życzę Krzysztofowi z okazji ślubu, by nie zapomniał o naszej córce, która dowiedziała się o weselu taty ode mnie. Krzysztof zadzwonił po prostu do mnie miesiąc temu i powiedział, że się żeni - zdradziła. 

Wiele osób zachwyciło się wystawnym ślubem Rutkowskiego i Plich. Była żona detektywa nie zalicza się jednak do tego grona. 

Mnie taki przepych i bogactwo nie imponuje, ale to cały Krzysztof. Dla mnie to jest śmieszne. Ja całe życie skupiona byłam na kulturze i ciężkiej pracy, a nie na brylowaniu na salonach - podsumowała.

Anna i Krzysztof Rutkowscy rozwiedli się 15 lat temu. Wypowiedzi kobiety sugerują, że czas nie uleczył ran...

Tak wyglądał wystawny ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich.

Zobacz wideo