Była żona Krzysztofa Rutkowskiego szczerze o jego ślubie z Mają Plich. "Dla mnie to jest śmieszne". Uszczypliwości było więcej

Krzysztof Rutkowski od kilku dni jest mężem Mai Plich. Głos zabrała teraz jego była żona.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich od dawna cieszą się zainteresowaniem tabloidów. Nic dziwnego, w końcu ich związek wzbudza wiele kontrowersji. Okazuje się jednak, że liczne skandale jedynie scementowały uczucie zakochanych. Kilka dni temu detektyw pobrał się ze swoją wybranką.

Było żona Rutkowskiego komentuje jego ślub

Ślub oraz wesele Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich odbiły się sporym echem w mediach. Ceremonia była bardzo wystawna, panna młoda miała aż pięć kreacji. Uroczystość skomentowała była żona detektywa, Anna. Para rozwiodła się w 2004 roku. W rozmowie z "Faktem" kobieta pozwoliła sobie na pewne uszczypliwości.

Życzę Krzysztofowi z okazji ślubu, by nie zapomniał o naszej córce, która dowiedziała się o weselu taty ode mnie. Krzysztof zadzwonił po prostu do mnie miesiąc temu i powiedział, że się żeni - zdradziła. 

Wiele osób zachwyciło się wystawnym ślubem Rutkowskiego i Plich. Była żona detektywa nie zalicza się jednak do tego grona. 

Mnie taki przepych i bogactwo nie imponuje, ale to cały Krzysztof. Dla mnie to jest śmieszne. Ja całe życie skupiona byłam na kulturze i ciężkiej pracy, a nie na brylowaniu na salonach - podsumowała.

Anna i Krzysztof Rutkowscy rozwiedli się 15 lat temu. Wypowiedzi kobiety sugerują, że czas nie uleczył ran...

Tak wyglądał wystawny ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich.

Zobacz wideo

Więcej o:
Komentarze (113)
Była żona Krzysztofa Rutkowskiego szczerze o jego ślubie z Mają Plich. "Dla mnie to jest śmieszne"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 82 razy 82

  A skąd wiecie że czas nie uleczył ran? Wypowiedzi sugerują że była żona z perspektywy czasu patrzy trzeźwo na Rutkowskiego. A gorycz w wypowiedzi ma raczej związek z ich córką, nie wygląda żeby światowy pan detektyw był dobrym ojcem.

 • Gość: Ja

  Oceniono 56 razy 54

  Masakra.. Ona plastikowa ponaciagana lala. On... JONNY BRAVO z kreskowki..Co za dtamat ma na glowie??

 • nanorobot

  Oceniono 55 razy 53

  W tym tabloidzie to tam ktoś wie, ze ten facet nie jest żadnym detektywem? Odebrano mu licencję.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 45 razy 45

  Nie bylam zona tego pana, wiec czas nie mial czego leczyc, ale podpisuje sie pod slowami jego bylej zony. Gosciu jest infantylnie smieszny. Duze dziecko.

 • Gość: Sienna Miller

  Oceniono 46 razy 44

  Obleśny stary dziad i utrzymanka.

 • Gość: Izka

  Oceniono 45 razy 43

  Mogę być stara, głupia, nieatrakcyjna i co tam jeszcze, ale żeby mnie taki wyliniały kojot zdradzał na oczach całej Polski, a ja jak głupia zębiska suszyła. Co to , to nie. Mój ojciec za życia mawiał - "Zdrajcom dziękujemy" , ale co ja tam wiem.

 • Gość: Juli

  Oceniono 27 razy 27

  Ile on lakieru musi używać żeby sobie na tej glacy taki kwadratowy łeb zrobić 😂😂

 • Gość: Gosc

  Oceniono 24 razy 24

  A swoją drogą, ciekawe czy Maja Rutkowski byłaby wciąz taką piękną i taką oddaną... gdyby nie pieniądze Krzysia "Rutkowski"???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX