Maja Plich miała nie jedną, a pięć sukien ślubnych. Pokazała czwartą. W niej wyeksponowała tatuaż na plecach

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich w sobotę wzięli ślub. Choć początkowo utrzymywali wiadomość o tym w tajemnicy, to teraz dzielą się swoim szczęściem z fanami w mediach społecznościowych. Panna młoda pokazała teraz kolejną suknię, w której się pojawiła.

O ślubie Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich mówiło się już od kilku miesięcy. Jak się okazało, doniesienia o ich planach były prawdziwe i zakochani pobrali się w sobotę 17 sierpnia. Panna młoda miała aż pięć sukien ślubnych.

Zobacz: Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już po ślubie. Na ceremonii mało gości, ale za to tłum ochroniarzy. Suknia panny młodej dość klasyczna

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub

Do tej pory widzieliśmy już trzy kreacje. W pierwszej pojawiła się podczas składania przysięgi. Była dość klasyczna, eksponowała ramiona Mai. Druga z przodu była zachowawcza, jednak tył był bardziej odważny i panna młoda odsłoniła plecy. Kolejna miała jeszcze głębsze wycięcie z tyłu i wysadzana była kryształkami. A jak wyglądała czwarta? Była uszyta z białej koronki, a na plecach została uszyta z siateczki, spod której można było dostrzec tatuaż Mai.

Krzysztof Rutkowski i Maja PlichKrzysztof Rutkowski i Maja Plich Instagram.com/ majaplich

Jednak jak się okazuje, to jeszcze nie koniec! Rutkowska miała jeszcze jedną kreację. Jednak jak na razie jej wygląd utrzymuje w tajemnicy. Jak możemy się jednak spodziewać, jest to kwestia czasu, kiedy ją pokaże. Choć internauci w większości gratulują im wstąpienia na nową drogę życia i komplementują to, jak wyglądali, to nie zabrakło też złośliwości. Niektórzy śmieją się z tego, ile sukien miała panna młoda. Uważacie, że mają rację?

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Zobacz wideo

AW

Więcej o: