Marcin Meller zdradził, dlaczego odszedł z "DD TVN". Propozycja wyszła od Mołek. "Była wykończona"

Marcin Meller i Magda Mołek kilka tygodni temu zrezygnowali z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Teraz dziennikarz zdradził powody swojego odejścia.

Nieoczekiwane odejście Magdy Mołek i Marcina Mellera z "Dzień Dobry TVN" było szokiem zarówno dla widzów, jak i innych gospodarzy programu. Nieoficjalnie mówiło się, że ich decyzja była podyktowana sprawami prywatnymi. Prezenterka podobno chciała zwolnić tempo i skupić się bardziej na rodzinie. Teraz jej były redakcyjny kolega wyznał prawdziwe powody rezygnacji pracy w "śniadaniówce".

Programy śniadaniowe cieszą się ogromną popularnością. Bierze się to z tego, że są realizowane na żywo, a reakcje prezenterów są bardziej naturalne. Niestety, czasem trudno wszystko przewidzieć w scenariuszu. Zobacz najśmieszniejsze wpadki prowadzących

Zobacz wideo

Marcin Meller o odejściu z "DD TVN"

Na początku lipca Magda Mołek poinformowała fanów, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

Po 15 latach w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle - napisała wówczas prezenterka na Instagramie.

Chwilę później pożegnalny wpis opublikował też Marcin Meller.

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z "Dzień dobry TVN". W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magdą Mołek - napisał prezenter.

Jak się okazuje, jego odejście nie było przypadkowe. Do podjęcia decyzji zmotywowała go Mołek.

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem. (...) Nie muszę już wstawać o szóstej rano, nie mam rozwalonych weekendów i nie będę odsypiał w ciągu dnia. Także mimo że co sobotę będę w "Drugim śniadaniu mistrzów", dam radę wszystko ogarnąć i nikt na tym nie straci - powiedział w rozmowie z serwisem Plejada.

Dziennikarz przyznał też, że jako weteran "śniadaniówki" rozstał się z produkcją w dobrej aurze i nie zamierza palić za sobą mostów.

Zrezygnowałem, potem wróciłem i teraz znowu odszedłem. Jako syn dyplomaty powiem tak: rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z "Dzień Dobry TVN".

Przypomnijmy, że nowym duetem prowadzących, który zastąpił Mołek i Mellera, zostali Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

AD

Więcej o:
Komentarze (59)
Marcin Meller zdradził, dlaczego odszedł z "DD TVN". Propozycja wyszła od Mołek. "Była wykończona"
Zaloguj się
 • Gość: piotr

  Oceniono 54 razy 44

  Jeżeli ktoś oglądał ostatni Sopot , to widział na czym polega różnica między
  Hajzerem/Szulim a Mołek .
  Przecież tego Haizera czy Szulim nie można oglądać ... dobrze że są inne kanały .

 • Gość: Ola

  Oceniono 60 razy 38

  Lubię oboje. Magda piękna i profesjonalna. Naturalna i sympatyczna czyli kompletnie inna od Szulim.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 41 razy 33

  Molek piekna kobieta z klasa, prywatna, nie biega po sciankach jak sztuczna od stop do glow Starakowa. Magda zawsze jest powiewem swiezosci, a ta wardzela plastiku I sylikonu, sztucznych klakow I botoksu.

 • Gość: @Gość

  Oceniono 26 razy 22

  Kurcze i zamiast ich będzie młody chajzer porażka na całego

 • Gość: wlfjdojd

  Oceniono 27 razy 19

  To była para z klasą, budząca sympatię, naturalna i pełna wdzięku. Inteligentne pytania, swobodna, naturalna atmosfera i niewymuszone żarty - to było to co odróżniało ich program od audycji innych prowadzących tej stacji. Głupio-mądra rusin i Szulim są tak pretensjonalne, tak pragnące zabłysnąć w każdym zdaniu, taka siermiężne i ciężkostrawne że nie da się ich oglądać. A para sołtysik-kalczyńska tylko ludziom na nerwy działają, nudni jak flaki z olejem. Zostali tam już tylko wellman i prokop. reszta to słabizna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Wielka szkoda pani Mołek w tym programie...Co do pana Mellera, to był znacznie gorszy, jakby roztargniony i nieprzygotowany, niestety.Pan Meller ma świetne pióro i bardzo dobrze pisze swoje felietony w Newsweeku. Uważam,ze znacznie gorzej wypada w programach na żywo.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Czekam na moją najlepszą parę, Wellman i Prokopa. Nie znoszę Kaliskiej i jej towarzysza w śniadaniówce. Coś okropnego, sztuczność, sztuczność i jeszcze raz sztuczność.

 • Gość: Olga

  Oceniono 17 razy 9

  Molek miła, ciepła sympatyczna szkoda, że odchodzi. Rusin powinna odejść.

 • Gość: Janek

  Oceniono 30 razy 8

  Czemu plot nie pozwala plusowac? Bo Starki zaplacili za plusy dla sztucznej synowej? A ten koles to ma kompleks Edypa, bo zona wyglada jak starsza siostra matki, tylko matka ma swoje piekne wlosy a ta sztuczna lala klaki doklejane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX