Syn Szydło wziął ślub. Poznaliśmy imię jego żony. Teraz będą dwie Beaty!

Beata Szydło w minioną sobotę wzięła udział w ważnej uroczystości. Jej młodszy syn, Błażej, stanął na ślubnym kobiercu.

W miniony weekend rodzina Beaty Szydło miała ogromny powód do radości. Na ślubnym kobiercu stanął jej młodszy syn, 25-letni Błażej. Uroczystość odbyła się w kościele w Alwerni. Wśród gości znalazło się kilku polityków Prawa i Sprawiedliwości, w tym m.in minister Andrzej Abramczyk i marszałek Senatu, Stanisław Karczewski.

Beata Szydło przegrywa dwukrotnie, więc PiS węszy spisek. Zobacz nagranie:

Zobacz wideo

 Beata Szydło na ślubie syna

Niewiele wiadomo o samej ceremonii, jednak media podają, że była ona bardzo wzruszająca. Nie zabrakło też braw, które rozległy się po wypowiedzeniu przez państwa młodych słów przysięgi. Oprócz samej radosnej uroczystości, była premier ma kolejny powód do radości. Wybranka jej syna ma bowiem na imię... Beata, co na pewno napawa ją dumą.

Szydło nigdy nie ukrywała, że marzy o tym, żeby zostać babcią. Teraz jej pragnienia mają szansę się spełnić. Często podkreślała, że to właśnie w młodszym synu pokłada nadzieję na powiększenie rodziny. Wszystko przez to, że starszy - Tymoteusz - jest księdzem. Święcenia przyjął 27 maja 2017 roku w katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej. Niedawno został przeniesiony na nową parafię. Teraz jego kazań można posłuchać w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Oświęcimiu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.