Joe Jonas i Sophie Turner na luksusowym miesiącu miodowym. Hotel na Malediwach wygląda jak RAJ. Mamy więcej zdjęć niż pokazali na Instagramie

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli już dwa śluby, czas więc na miesiąc miodowy. Para wybrała się do luksusowego resortu na Malediwach. Trochę zdjęć pokazali, a kilka znaleźliśmy sami.
Zobacz wideo

Joe Jonas i Sophie Turner zaczęli od "cichego" ślubu w Las Vegas, potem była huczna ceremonia we Francji. Para zazwyczaj nie zdradza wiele na temat życia prywatnego, ale z miesiąca miodowego, na którym są od wczoraj, już wrzucili do sieci całkiem sporo zdjęć.

Pamiętacie te suknie ślubne? Panny młode wydały na nie prawdziwy majątek:

Joe Jonas i Sophie Turner na Malediwach

Piosenkarz i aktorka nie silili się na oryginalny wybór. Jak wiele zamożnych osób postawili na Malediwy. Błękitne wody oceanu, a do tego piękne, wkomponowane w naturę domki to sprawdzony sposób na luksusowy wypoczynek. Oczywiście państwo młodzi są bardzo bogaci, więc ich resort naprawdę robi wrażenie. Wielka zjeżdżalnia prosto do morza? To dopiero początek atrakcji.

Zdjęcia z luksusowego miesiąca miodowego możecie zobaczyć w naszej galerii. Tymczasem jeden z serwisów, przez który można rezerwować hotele na całym świecie podaje, jakie atrakcje czekają na tych, którzy skuszą się na resort Soneva Fushi. Są to m.in. restauracje, kino plenerowe, nauka dmuchania szkła, wypożyczalnia rowerów czy wędkarstwo. Państwo Jonas na pewno nie będą się nudzić.

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.