Pokazaliśmy Edycie Górniak nowe zdjęcie Allana z papierosem. 15-latek pali przy swojej nauczycielce. Reakcja diwy? "Zatłukę go" [TYLKO U NAS]

Allan Krupa wciąż pali papierosy. Sławna mama nastolatka w rozmowie z Plotkiem nie kryła złości.

W kwietniu do sieci wypłynęły zdjęcia z urodzinowej imprezy Allana. Paparazzi przyłapali go wtedy na tym, że palił papierosy. Edyta Górniak nie kryła goryczy. Diwa jest zdeklarowaną przeciwniczką wszelkich używek, w tym tytoniu.

ZOBACZ TEŻ: Allan Krupa świętował swoje 15. urodziny. Pił wino, palił papierosy i imprezował z Edytą Górniak

Wygląda jednak na to, że nastolatek nieszczególnie przejął się reakcją swojej mamy. Kilka dni temu paparazzi ponownie przyłapali go na dymku.

Zobacz wideo

Edyta Górniak wściekła na syna

Nasz informator wysłał nam zdjęcia, na których 15-letni Allan Krupa beztrosko spaceruje i zaciąga się papierosem. Ze względu na prawo autorskie nie możemy ich opublikować. Przekazaliśmy je jednak menedżerowi Edyty Górniak, Marcinowi Wieczorkowi. Ten był z wokalistką akurat na próbach do koncertu Przebojowe Opole. Szybko więc udało nam się uzyskać komentarz od diwy w tej sprawie. 

Zatłukę go - powiedziała krótko Plotkowi.

Górniak ewidentnie puściły nerwy, a my wcale jej się nie dziwimy. Tytoń szkodzi zdrowiu, a już na pewno nie powinni go palić niepełnoletni. Pikanterii dodaje fakt, że Allan delektował się papierosem w towarzystwie osoby dorosłej. Dopytaliśmy więc, kim jest owa kobieta ze zdjęć. Jak wyjaśnił menedżer, to jego nauczycielka języka migowego. Zarówno Wieczorek, jak i sama Edyta Górniak, byli tym faktem bardzo zaskoczeni.

Ojej! Ta kobieta to nauczycielka języka migowego. Allan uczy się języka migowego. Po wakacjach planuje prowadzić zajęcia dla osób głuchoniemych o obronie państwa i o polskich bohaterach wojennych - dodał menedżer gwiazdy w rozmowie z Plotkiem.

Myślicie, że Edyta wyciągnie konsekwencje z zachowania syna? Wcześniej zagroziła, że jeśli Allan nie rzuci palenia, znów będzie z nią mieszkać. Przy takim obrocie spraw nastolatek musiałby każdego ranka pokonywać ponad 100 kilometrów by dojechać do szkoły. Przypomnijmy, że syn Górniak uczęszcza do wojskowego liceum pod Warszawą, a piosenkarka wynajmuje mu tam mieszkanie.

Więcej o: