[TYLKO U NAS] Smolasty skoczył na fankę podczas koncertu. Poszkodowana trafiła do szpitala. "Byłam o krok od inwalidztwa". Mamy komentarz gwiazdy

Smolasty podczas ostatniego koncertu rzucił się w tłum fanów. Dla dziewczyny, która stała w pierwszym rzędzie, mogło się to skończyć tragicznie.
Zobacz wideo

Smolasty jest obecnie na fali popularności. Jego debiutancka płyta "Fake Love" pokryła się złotem i była na siódmym miejscu na liście pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Poza tym związek z Honoratą Skarbek również przyczynił się do tego, że stał się idolem nastolatek. Na jego koncertach nigdy nie brakuje fanów. Wokalista za każdym razem szaleje na scenie, jednak w czasie ostatniego występu dobra zabawa mogła mieć tragiczne skutki.

Smolasty skoczył ze sceny. Fanka odniosła obrażenia

Na profilu na Facebooku wokalisty pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak spadając z tłumu, osunął się na  jedną z fanek, która stała w pierwszym rzędzie. Pod postem pojawiło się jedno słowo: "Przepraszam".

Chwilę później w komentarzu odezwała się poszkodowana dziewczyna ze zdjęcia. Okazuje się, że tuż po koncercie trafiła do szpitala, a lekarze powiedzieli jej, iż była o krok od trwałego inwalidztwa.

Niestety, po pana skoku wieczór skończył się dla mnie na OIOMie. Mam zerwane ścięgna i chodzę w kołnierzu ortopedycznym. (...) Kolejne wizyty u specjalistów uświadamiają mnie, że byłam o krok od trwałego inwalidztwa - napisała Justyna.

SmolastySmolasty screen Facebook

Mamy komentarz Smolastego w tej sprawie. Wokalista chciałby pomóc poszkodowanej w dochodzeniu do zdrowia i zamierza pokryć koszty rehabilitacji. Niestety, nie posiada do niej kontaktu. 

Dowiedziałem się dziś w nocy z komentarza pod zdjęciem na Instagramie i jest mi niezmiernie przykro że doszło do tego. Wszelkie szkody i rehabilitację oczywiście pokryjemy. Jeśli ktokolwiek dysponuje kontaktem do Poszkodowanej lub kogoś z jej bliskich, to będziemy wdzięczni za przekazanie. Chcielibyśmy pomóc w dochodzeniu do zdrowia - skomentował dla Plotka Smolasty.

Mamy nadzieję, że uda się odnaleźć fankę.

Więcej o:
Komentarze (77)
[TYLKO U NAS] Smolasty skoczył na fankę podczas koncertu. Poszkodowana trafiła do szpitala. "Byłam o krok od inwalidztwa". Mamy komentarz gwiazdy
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 164 razy 160

  W zyciu nie slyszalem o Smolastym, wiec z ciekawosci wszedlem.

  Czy tylko ja mam odruch wymiotny?

 • Gość: MW

  Oceniono 61 razy 43

  Chyba się pani sor z oiom-em pomylił :)

 • 4jaco

  Oceniono 41 razy 37

  Należy go skarżyc i domagac się wysokiego odszkodowania i zadoścuczynienia,samo pokrycie kosztów rehabilitacji nie wystarczy!

 • guru133

  Oceniono 46 razy 34

  Nazywanien tego wytatuowanego paskudztwa artystą, to spore nadużycie i obraza dla artystów.

 • Gość: mostek

  Oceniono 26 razy 26

  A dlaczego Smolasty sobie czoła nie wytatuuje?
  No dawaj jak masz jaja

 • Gość: der sturmer

  Oceniono 29 razy 25

  W ogóle nie kojarzę tego rurkowca.

 • podaj.haslo

  Oceniono 24 razy 24

  No nie wierzę. Dziewczyna pisze "proszę o kontakt w wiadomości prywatnej" a ten dzban niby nie może jej odnaleźć?

  Mniej tatuażów chlopaczku dziergaj, a więcej rozumu używaj.

  Elo. Czy jak tam się żegnacie.

 • Gość: SAXSSUNG GANG

  Oceniono 17 razy 17

  Ja pierdziu. Miernota a gwiazda.

 • 12zibi12

  Oceniono 14 razy 14

  Ja to jednak jestem dziwak. Gdyby ktoś na ulicy zapytał mnie o Smolastego to w życiu bym nie pomyślał że to jest jakaś gwiazda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX