Donald Trump zasnął podczas przemówienia królowej Elżbiety? Internauci płaczą ze śmiechu. Mamy wideo

Donald Trump przyleciał do Wielkiej Brytanii z oficjalną wizytą. Po sieci krąży filmik, na którym widać, że prawdopodobnie przysnął podczas przemówienia królowej.
Zobacz wideo

Wizyta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii jest szeroko komentowana w mediach. Zaczęło się jeszcze przed jego przylotem do Londynu. Najpierw prezydent w rozmowie z dziennikarzem "The Sun" nazwał Meghan Markle "paskudną". Później miał krępujące spotkanie z księciem Harrym, który nie był zainteresowany obecnością prezydenta USA. Następnie popełnił gafę, gdyż poklepał królową Elżbietę po plecach, łamiąc tym samym królewską etykietę. Co jeszcze się wydarzyło?

Królowa zanudziła Donalda Trumpa?

Media obiegło wideo, na którym widać, jak Donald Trump przysypia podczas przemówienia królowej. Na początku wygląda na zasłuchanego w słowa królowej Elżbiety II, jednak po chwili jego głowa powoli opada, a oczy się zamykają. Filmik szybko stał się viralem i hula po Twitterze.

Internauci uznali, że zachowanie prezydenta USA jest dość zabawne:

Dolejcie mu kawy!
Baterie mu się rozładowały.
Ha, Ha, Ha. Nie wytrzymam ze śmiechu. Wyglądam tak samo na spotkaniu w pracy - czytamy.

No cóż, chyba każdemu z nas kiedyś zdarzyło się przysnąć w czasie długiej przemowy. Jednak trzeba przyznać, że w przypadku, gdy obok siedzi królowa Wielkiej Brytanii, po prostu nie wypada.

JP

Więcej o:
Komentarze (30)
Donald Trump zasnął podczas przemówienia królowej Elżbiety? Internauci płaczą ze śmiechu. Mamy wideo
Zaloguj się
 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 26 razy 12

  No cóż młodsza od królowej ale 73 lata i różnica czasu dają o sobie znać- mnie to wcale nie dziwi, napięty grafik spotkań i zmęczenie przychodzi nie wiadomo kiedy

 • Gość: kama 111

  Oceniono 14 razy 4

  Sama bym zasnęla przy nudnym przemówieniu :-P

 • Gość: hhhhh

  Oceniono 2 razy 2

  na 7 zdj bardzo podobny z Melanią

 • Gość: PIKO

  Oceniono 3 razy 1

  TROLLE HEJTUJA TRUMPA , TYLE MAJA DO ROBOTY NIC NIE ROBIA , TYLKO TROLL HEJTUJE, A TRUMP MA PRAWO BYC ZMECZONYM PO PODROZY PARE GODZIN LECIAL DO W,B. WCALE MU SIE NIE DZIWIE ! TEN KPI LZE CO NIC NIE ROBI PROCZ NAWALA KLAWIATURA ! ZENADA

 • Gość: Jerry Will

  Oceniono 9 razy 1

  Rzeczywiście powód do śmiechu,bo przymknął oczy...9 h lotu,spotkania i różnica czasu! Słuchając kogoś można mieć przymknięte oczy Jedyny Prezydent USA dbający o swój Kraj-Reagan tez był kiedy krytykowany i wyśmiewany To nie demokraci,na szczęście!

 • Gość: Iza-1

  Oceniono 7 razy 1

  Gdy masz biegunkę, powiedz swojemu organizmowi, że nie wypada!!

 • Gość: gość

  0

  Burak i tyle, czego się można po takim spodziewać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX