Donald Trump w odwiedzinach u królowej Elżbiety II. Na jego wpadkę nie musieliśmy długo czekać. Prezydent chyba poczuł się zbyt swobodnie

Królowa Elżbieta zorganizowała uroczyste przyjęcie na cześć Donalda Trumpa, jego małżonki Melanii i prezydenckiej świty. Było wykwintnie, ale nie obyło się oczywiście bez wpadek. Największą zaliczył Trump.

Wizyta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii wzbudza wielkie emocje. I nie chodzi tutaj wyłącznie o podłoże polityczne. Prezydent Stanów Zjednoczonych znany jest z dość luźnego podejścia do wszelakich zasad. A przecież przebywanie w obecności samej królowej Elżbiety II jest wręcz naszpikowane regułami, których złamanie wiąże się z publicznym wyśmianiem. Podczas ostatniego spotkania z królową mówiło się, że Trump protokół złamał trzy razy, w takcie tej wizyty ma już pierwszą wpadkę na swoim koncie. Co zrobił? Otóż, poklepał Elżbietę po plecach...

Donald Trump złamał protokół

Co więcej, do wspomnianego "klepnięcia" doszło podczas uroczystego przyjęcia, które królowa zorganizowała właśnie na cześć Donalda. Kiedy prezydent USA wygłosił przemówienie do zgromadzonych w sali balowej 170 gości, skierował też swoje słowa bezpośrednio do Elżbiety II. Mówiąc, postanowił położyć swoją dłoń na jej plecach. 

Donald Trump, królowa Elżbieta IIDonald Trump, królowa Elżbieta II screen SKY NEWS

Myślicie, że to dopiero początek wpadek Trumpa? Wizyta prezydenta w Wielkiej Brytanii potrwa do środy, ale coś nam się wydaje, że zdąży nas jeszcze zaskoczyć. 

DH

Więcej o:
Komentarze (38)
Donald Trump w odwiedzinach u królowej Elżbiety II. Na jego wpadkę nie musieliśmy długo czekać. Chyba poczuł się zbyt swobodnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kiki

  Oceniono 71 razy 39

  Nie jestem prezydentem, anie dyplomatą, ale zwykła kultura nie pozwoliłaby mi na spoufalenie się z osobą, która:
  1. Jest dużo starsza
  2. Jest gospodarzem
  3. Jest kobietą
  4. Jestem w towarzystwie 170 osób plus fotografowie z całego świata
  5. Jest KRÓLOWĄ,
  jednym słowem: Trump jest wyjątkowym prostakiem opornym na wszelką wiedzę. Co za durny , amerykański naród wybrał kogoś takiego na swojego reprezentanta, zamiast Hillary Clinton.

  4.

 • zgr-edo

  Oceniono 40 razy 28

  Donald wszystkich klepie aby przedstawić siebie w roli dominującego. Taki typowy amerykański burak.

 • Gość: ahhh

  Oceniono 30 razy 22

  Dobrze, że nie po doopie.

 • Piotr Szymański

  Oceniono 13 razy 9

  Pusciccie tam Jarka Dewelopera, to dopiero pisowskiego syfu narobi

 • Marco B.

  Oceniono 17 razy 9

  To klepanie po plecach.... Ach, jakie to amerykańskie.

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 6 razy 6

  Fakt łamie wszelkie konwenanse, ale gospodarka USA idzie górę, dlatego ludzie mu wybaczą. Królowa też widać wyraznie specjalnie wstrząśnieta ani zmieszana nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX