Donald Trump nazwał Meghan Markle "paskudną". Teraz się tego wypiera. Zapomniał, że wszystko się nagrało?

Donald Trump nazwał Meghan Markle "paskudną". Teraz zaprzecza, że tak powiedział i stwierdził, że został zmanipulowany.

Meghan Markle, zanim została żoną księcia Harry'ego i członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, robiła karierę w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi. W przyszły poniedziałek Donald Trump ma przylecieć do Wielkiej Brytanii z oficjalną wizytą, podczas której spotka się z królową Elżbietą II. Być może właśnie z tej okazji zagraniczni dziennikarze dokopali się do wywiadu Meghan z 2016 roku, w którym niezbyt pochlebnie wypowiada się o prezydencie USA.

Dlaczego Donald Trump nazwał Meghan Markle "paskudną"?

W 2016 Meghan Markle, jako ówczesna gwiazda popularnego serialu "Suits", wystąpiła w talk-show "The Nightly Show with Larry Wilmore". Podczas rozmowy zaczął się temat Donalda Trumpa, którego nazwała "mizoginistycznym i stwarzającym podziały prezydentem". Stwierdziła również, że obawia się wizji "świata pod jego rządami". Trzeba przyznać, że w dzisiejszych okolicznościach, kiedy Meghan jest księżną, tamta wypowiedź wydaje się bardzo nie na miejscu, ponieważ Markle powinna zachowywać tzw. poprawność polityczną.

 

Brytyjski tabloid "The Sun" zapytał prezydenta USA, co sądzi o wypowiedzi Meghan. Jak można się domyśleć, Donald Trump nie był zadowolony.

Nie miałem o tym pojęcia. Cóż mogę powiedzieć? Nie, nie wiedziałem, że była tak paskudna (użył słowa "nasty", które oznacza również: "wredna", "złośliwa" - red.) - powiedział angielskiemu tabloidowi

Jednak po chwili Trump zmienił swoje stanowisko co do księżnej i stwierdził, że nawet cieszy się, że Amerykanka weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej.

Jest mi miło. Jestem pewien, że genialnie sobie poradzi. Będzie bardzo dobra. Mam nadzieję, że odniesie sukces.

Jeśli myślicie, że Donald skonfrontuje się z Meghan podczas swojej wizyty w Londynie, to niestety, musimy Was rozczarować. Markle ze względu na to, że niedawno urodziła, nie bierze jeszcze udziału w oficjalnych spotkaniach.

Donald Trump wypiera się, że obraził Meghan Markle

Co ciekawe, prezydent USA na swoim profilu na Twitterze napisał, że został zmanipulowany i nigdy nie nie nazwał Meghan "paskudną". Jego tłumaczenie wydaje się niedorzeczne, ponieważ przecież został nagrany...

Nigdy nie określiłem Meghan Markle słowem "nasty". Zmyśliły to fake news media i zostały na tym przyłapane. Czy CNN, New York Times i inni przeproszą? Wątpię!” – napisał Trump.

JP

Więcej o:
Komentarze (60)
Donald Trump nazwał Meghan Markle "paskudną". Teraz się tego wypiera. Zapomniał, że wszystko się nagrało?
Zaloguj się
 • Gość: amp

  Oceniono 30 razy 22

  Nasty przede wszystkim oznacza wredna, zlosliwa i chodzi tu o okreslenie charakteru a nie wygladu. Plotek jak zwykle maci niepotrzebnie.

 • barakuda62

  Oceniono 17 razy 15

  Cholera!- Suski to chyba Trampem zostanie, ten też notorycznie jest manipulowany...najczęściej przez asystentów😂

 • Gość: Prosecco

  Oceniono 17 razy 15

  Ciekawe co by powiedział o Winiawie jakby zobaczył z bliska?

 • Gość: olaola

  Oceniono 18 razy 14

  Czym tlumaczycie angielski? Jakąś zgaduj-zgadulą?

 • bmc3i

  Oceniono 15 razy 11

  "mizoginistycznym i stwarzającym podziały prezydentem". Stwierdziła również, że obawia się wizji "świata pod jego rządami". Trzeba przyznać, że w dzisiejszych okolicznościach, kiedy Meghan jest księżną, tamta wypowiedź wydaje się bardzo nie na miejscu, ponieważ Markle powinna zachowywać tzw. poprawność polityczną.

  Powiedzenie o władzy że jest "mizoginistyczna i stwarzająca podziały" jest niepoprawne politycznie? Nie widziałem o tym, ale już wiem.

 • tenare

  Oceniono 13 razy 9

  Polecam serial rysunkowy "Prezydent z kreskówki" na HBO GO.
  O Trumpie i jego otoczeniu.

 • pt.nut

  Oceniono 9 razy 5

  Niby Meghan nie żadna „błękitna krew”, ale ten zaczesany na pożyczkę tez nie arystokrata. Ciemny lud amerykański (mieszkam między nimi), bogobojny i czytający Biblię do śniadania, wybrał sobie prezydenta, który w prostej linii pochodzi od mega-sutenerow i lichwiarzy (nie, zeby alternatywa była jakaś lepsza), a sam tez nie był nigdy wzorem cnot.

 • farcry3

  Oceniono 6 razy 4

  Developerzy tak już mają. Czemu Trampek miałby być inny ?

 • donmarek

  Oceniono 4 razy 4

  Co zrobić? Amerykanie mają Trump-ka, my Dude.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX