Cezary Pazura pojawi się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Wiemy, czy spełni się marzenie Iwony Pavlović [TYLKO U NAS]

"Taniec z Gwiazdami". Choć dopiero co skończyła się kolejna edycja show Polsatu, to już padają pierwsze nazwiska gwiazd, które mogą pojawić się w następnej. Niestety, choć Iwona Pavlović o tym marzy, na parkiecie nie zobaczymy Cezarego Pazury.
Zobacz wideo

17 maja widzowie zobaczyli kolejny finał "Tańca z Gwiazdami". Kryształowa Kula trafiła do Joanny Mazur, która walczyła o główną nagrodę z Tomaszem Gimperem Działowym. Już wiemy, że będzie kolejna edycja. Padło już nawet pierwsze nazwisko gwiazdy, z którą produkcja rozpoczęła rozmowy. Jest nią Karolina Małysz, czyli córka Adama Małysza. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Cezary Pazura pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"?

Iwona Pavlović zdradziła w jednym z wywiadów, kogo najchętniej widziałaby w show. Zdradziła, że z przyjemnością obserwowałaby zmagania m.in. Beaty Kozidrak i Krzysztofa Hołowczyca. Jednak najbardziej marzy o tym, żeby w programie pojawił się Cezary Pazura. Skontaktowaliśmy się z żoną i menedżerką aktora, Edytą Pazurą, żeby dowiedzieć się, czy udział jej męża w "Tańcu z Gwiazdami" jest prawdopodobny. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla jurorki i fanów Pazury.

Cezary nie jest zainteresowany udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Jest aktorem i gra w filmach, ma wiele projektów. To nie jest jego przestrzeń do działania - powiedziała Edyta Pazura w rozmowie z Plotkiem.

Edyta Pazura stanowczo zapewniła, że jej męża nigdy nie zobaczymy w produkcji Polsatu. Internauci mogą go za to śledzić na YouTube, gdzie prężnie prowadzi swój kanał. Zdradza tam kulisy swojego zawodu oraz opowiada o filmach, w których się pojawił.

Żałujecie, że "Wujek Czarek" nie pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"?

Anna Wójtowicz

Więcej o:
Komentarze (12)
Cezary Pazura pojawi się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Wiemy, czy spełni się marzenie Iwony Pavlović [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • Gość: zosia

  Oceniono 1 raz 1

  wujek czarek daje czadu na yt. po cho....rę ma z siebie robić pajaca? tym bardziej,ze na pewno jakas slepa, głucha lub z inna wadą "celebrytka" by się znalazła w tej edycji

 • Gość: haha

  Oceniono 1 raz 1

  przecież to program dla byłych żon celebrytów, Edytka sama ma większe szanse

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  i całe szczęscie ....na pewno bym tej edycji nie oglądała

 • Gość: para w ruch

  0

  Z wiarygodnych źródeł są przecieki, że podobno w "TzG" ma wystąpić JarKacz w parze z Gwitową...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  Dziadku tylko uważaj, żebyś w trakcie tańca bąka nie puścił, bo w tym wieku zawory szwankują. 😂😂😂👎👎

 • Gość: ewa

  Oceniono 4 razy -2

  a szkoda...może Edytka jest zazdrosna, że jej nie zapraszają i dlatego Wujka Czarka nie chce puścić :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX