"Kazadi czyha na Barona"? Wokalistka odniosła się do doniesień prasy po mistrzowsku. Głos zabrali także Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron oficjalnie są parą, tymczasem nie wszystkich raduje ten fakt. Okazuje się, że - jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu" - cierpi na tym Patricia Kazadi. Celebrytka wiązała ponoć z Baronem pewne nadzieje. Wszystkie zainteresowane strony odniosły się już do tych informacji.

Patricia Kazadi zazdrosna o Julię Wieniawę? Tak to może wyglądać. Jak sugerowały media, wszystkiemu winne jest uczucie, które połączyło Wieniawę i Barona.

Julia Wieniawa i Baron są parą. Patricia Kazadi zawiedziona?

Jak donosi "Fakt", Patricia Kazadi wiązała z Baronem pewne romantyczne nadzieje. Wspólnie występowali, dobrze się rozumieli, Baron zgodził się wyprodukować jej pierwszą płytę. Wszystko zmierzało ku związkowi, jednak wtedy na drodze Barona stanęła ponoć Julia Wieniawa. A Patricia Kazadi musiała zadowolić się przyjaźnią.

Tak przynajmniej twierdzi jej "koleżanka", z którą rozmawiał "Fakt".

Pati nigdy nie ukrywała w towarzystwie, że Baron bardzo się jej podoba. Ucieszyła się więc, gdy kilka miesięcy temu zgodził się produkować jej najnowszą płytę. Liczyła, że dzięki długim godzinom spędzonym razem w studio ich relacja zmieni się z przyjacielskiej na bardziej romantyczną - mówi informatorka "Faktu".

"Miło", że Patricia Kazadi ma takie przyjaciółki. Czy coś jednak jest na rzeczy? Okazuje się, że Kazadi i Baron w 2015 roku zostali przyłapani na wspólnym wyjeździe. Plotkowano wtedy, że są parą. Patricia zbyła wtedy te plotki stwierdzeniem, że zna się z Baronem wiele lat, zaś w USA spotkali się przypadkiem.

Patricia Kazadi komentuje "zazdrość" o Barona

Patricia Kazadi, jak tylko zobaczyła nagłówek "Faktu", każący Julii Wieniawie pilnować Barona przed Kazadi, postanowiła skomentować całą sprawę. Z dystansem i żartem wrzuciła na Instastory nagranie, na którym pokazuje, jak "poluje" na Barona - do muzyki z "Benny Hilla" chowa się w automacie z napojami i wyskakuje na bogu ducha winnego mężczyznę. Właśnie tak to by wyglądało!

Zobacz wideo

Julia Wieniawa i Baron komentują artykuł "Faktu"

Głos zabrali też pozostali zainteresowani - Julia Wieniawa i Baron. Przytuleni wydali oświadczenie, które opublikowali na instastory Julii. Wspierają w nim Patricię Kazadi, zaś wszystkie doniesienia "Faktu" nazywają wyssanymi z palca bzdurami.

Ten artykuł jest bardzo krzywdzący i istnieje chyba tylko po to, aby nas poróżnić - mówiła Wieniawa na nagraniu.
Zobacz wideo

Co o tym wszystkim myślicie?

Więcej o:
Komentarze (21)
"Kazadi czyha na Barona"? Wokalistka odniosła się do doniesień prasy po mistrzowsku. Głos zabrali także Wieniawa i Baron
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  Plotki plotami ale bardzo ładna Patricjia lepiej pasuje do niego i wiekowo i twarzowo :) Baron bardzo staro wygląda !

 • Gość: chwila prawdy :D

  Oceniono 8 razy 8

  Ten Baron, to chyba ma z 25 cm w zwisie skoro nie może się opędzić od kobiet. Na jego urodę raczej nie lecą... ;)

 • Gość: gosć

  Oceniono 7 razy 7

  No cóż takie życie ! Czy to jest para ? wyglądają na ojca i córkę ! Czy ona ma ojca? bo mam wrażenie ze szuka opiekuna !

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Czy ta dziewczyna ma kłopot z zamknięciem ust? Takie zawsze rozdziawione, pewnie myśli, że to seksi-dziubek............głupiutka

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 5

  znaczy, że prasa ma rację

 • Gość: irma

  Oceniono 6 razy 4

  a co Kazadi miała powiedzieć - miała się przyznać, że ją żółć zalewa z zazdrości ?!?!? bo już kiedyś wspominała w jakimś wywiadzie, że Baron jej się podoba !!! chciała ułożyć sobie życie w Ameryce, ale wróciła na stare śmieci i... może jej tam coś się marzy z Baronem, kto wie ...

 • Gość: n;knl

  Oceniono 6 razy 4

  myślimy, ze niektórzy są tu bardzo zmanierowani i talent nie nadąża za manierą, jeśli w ogóle jest

 • Gość: Basia

  Oceniono 11 razy 3

  Patricia jest niezwykłą osobą i ma klasę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX