Agata Buczkowska potwierdziła plotki o odejściu z Ich Troje? 20-latka dodała wymowne zdjęcie na Instagrama

Wiele wskazuje na to, że Agata Buczkowska odeszła z Ich Troje. Za jej decyzją stały krzywdzące plotki o romansie z Michałem Wiśniewskim.

W 2017 roku do Ich Troje dołączyła Agata Buczkowska. 20-latka jest kolejną, siódmą już wokalistką zespołu. W ostatnich tygodniach media zaczęły spekulować, że przyczyną rozpadu czwartego (!) małżeństwa Michała Wiśniewskiego jest właśnie jego romans z młodziutką piosenkarką.

Zobacz wideo

Dziewczyna zaprzeczyła tym plotkom, jednak to nie powstrzymało "fanów" Wiśniewskiego przed wysyłaniem jej obrzydliwych komentarzy oraz gróźb. Buczkowska bardzo źle zniosła falę hejtu, jaka się na nią wylała. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że rozważała nawet odejście z zespołu. Wiele wskazuje na to, że 20-latka podjęła już decyzję.

Agata Buczkowska potwierdziła plotki o odejściu z zespołu?

Na Instagramie Buczkowskiej pojawiło się zdjęcie z dość wymownym podpisem: I just wanna say, thank you (z ang. Chcę wam tylko podziękować).

 

Jeszcze ciekawiej jest w komentarzach. 

Dzięki za wspólne chwile Agatko w Ich3! Będę tęsknił - czytamy pod zdjęciem.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ten komentarz napisał akustyk zespołu. Buczkowska odpisała mu machającymi na pożegnanie rękoma tym samym potwierdzając, że rzeczywiście odchodzi z zespołu Ich Troje.

Instagram Agaty BuczkowskiejInstagram Agaty Buczkowskiej Instagram/agatabuczkowska_official

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?