Agata Buczkowska reaguje na plotki o romansie z Michałem Wiśniewskim. Chce odejść z "Ich Troje"

Młodziutka wokalistka Ich Troje Agata Buczkowska nie najlepiej radzi sobie z medialnym zamieszaniem wokół jej osoby. Niewykluczone, że niebawem opuści zespół. Wszystko przez plotki o romansie z Michałem Wiśniewskim.

20-letnia Agata Buczkowska jest kolejną, siódmą już wokalistką zespołu Ich Troje. W ostatnich tygodniach o dziewczynie jest jednak głośno nie za sprawą sukcesów na polu zawodowym, a dzięki domniemanemu romansowi z Michałem Wiśniewskim. Niektórzy insynuują nawet, że rzekomo łączące ich uczucie doprowadziło do rozpadu małżeństwa gwiazdora z Dominiką Tajner.

Zobacz wideo

Rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner jest ostatnio jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Co prawda 46-latek słynie z tego, że jest bardzo kochliwy, jednak wiele wskazywało na to, że tym razem poznał tę jedyną. Cóż, jednak nie.

Agata Buczkowska - wokalistka Ich Troje - rozważa odejście z zespołu

Gdy tylko Dominika Tajner poinformowała na Facebooku, że jej obecny jeszcze mąż złożył pozew rozwodowy, media zaczęły spekulować, jakoby Wiśniewski znalazł sobie nową partnerkę. Tą miała być Agata Buczkowska - młodziutka wokalistka Ich Troje.

Jak donosi "Fakt", dziewczyna bardzo źle znosi plotki o romansie ze znacznie starszym kolegą z zespołu. Nie najlepiej radzą też sobie fani Wiśniewskiego, którzy wysyłają do Buczkowskiej wiele przykrych wiadomości. Według tabloidu 20-latka rozważa odejście z Ich Troje i rozpoczęcie własnej solowej kariery.

Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale i dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego - zdradza informator "Faktu".

Rozstanie się z zespołem może ułatwić fakt, że kontrakt Agaty wygasa jeszcze przed wakacjami. Przypomnijmy, że wokalistka dołączyła Ich Troje w 2017 roku.

MŁ