Agata Buczkowska reaguje na plotki o romansie z Michałem Wiśniewskim. Chce odejść z "Ich Troje"

Młodziutka wokalistka Ich Troje Agata Buczkowska nie najlepiej radzi sobie z medialnym zamieszaniem wokół jej osoby. Niewykluczone, że niebawem opuści zespół. Wszystko przez plotki o romansie z Michałem Wiśniewskim.

20-letnia Agata Buczkowska jest kolejną, siódmą już wokalistką zespołu Ich Troje. W ostatnich tygodniach o dziewczynie jest jednak głośno nie za sprawą sukcesów na polu zawodowym, a dzięki domniemanemu romansowi z Michałem Wiśniewskim. Niektórzy insynuują nawet, że rzekomo łączące ich uczucie doprowadziło do rozpadu małżeństwa gwiazdora z Dominiką Tajner.

Zobacz wideo

Rozstanie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner jest ostatnio jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Co prawda 46-latek słynie z tego, że jest bardzo kochliwy, jednak wiele wskazywało na to, że tym razem poznał tę jedyną. Cóż, jednak nie.

Agata Buczkowska - wokalistka Ich Troje - rozważa odejście z zespołu

Gdy tylko Dominika Tajner poinformowała na Facebooku, że jej obecny jeszcze mąż złożył pozew rozwodowy, media zaczęły spekulować, jakoby Wiśniewski znalazł sobie nową partnerkę. Tą miała być Agata Buczkowska - młodziutka wokalistka Ich Troje.

Jak donosi "Fakt", dziewczyna bardzo źle znosi plotki o romansie ze znacznie starszym kolegą z zespołu. Nie najlepiej radzą też sobie fani Wiśniewskiego, którzy wysyłają do Buczkowskiej wiele przykrych wiadomości. Według tabloidu 20-latka rozważa odejście z Ich Troje i rozpoczęcie własnej solowej kariery.

Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale i dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego - zdradza informator "Faktu".

Rozstanie się z zespołem może ułatwić fakt, że kontrakt Agaty wygasa jeszcze przed wakacjami. Przypomnijmy, że wokalistka dołączyła Ich Troje w 2017 roku.

MŁ 

Więcej o:
Komentarze (16)
Agata Buczkowska reaguje na plotki o romansie z Michałem Wiśniewskim. Chce podjąć radykalne kroki
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  wyssane z palca plotki, by wzbudzic zainteresowanie,poczytnosc,ogladalnosc moze zniszczyc zycie,zwiazek,kariere

 • iarna

  Oceniono 6 razy 4

  "iś thoje" - to taka inicjatywa ślubno - rozwodowa?

 • Oceniono 4 razy 2

  Zbyt mocne parcie na szkło. Dziewczyna nie odpuści zakręci się wokół Zenka lub Sławomira, na siłę chce być na topie!!

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Raczej mało prawdopodobne :\

 • ptakomysz

  0

  No jeżeli ją się określa mianem vokalistki to ja jestem super ober maestro.

 • jego_eminencja

  Oceniono 1 raz -1

  Wisniewski poprosil tylko o jej przepocone majtki zeby sobie zwalic konia gdy nocowali w hotelach podczas trasy koncertowej, hehe. O wiele piekniejsze i dziewczyny dla kariery i spelnienia swojego marzenia chodzily do lózka z facetami starszymi o 30-40 lat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX