"Taniec z Gwiazdami". Włoska gazeta zachwyca się tańcem Agnieszki Radwańskiej. "Super sexy"

"Taniec z Gwiazdami". Największy włoski dziennik "La Gazzetta dello Sport" opublikował artykuł poświęcony Agnieszce Radwańskiej. Dziennikarze są pod wrażeniem jej występów w show Polsatu.
Zobacz wideo

Udział Agnieszki Radwańskiej w "Tańcu z Gwiazdami" dla wielu był sporym zaskoczeniem. Kilka miesięcy wcześniej tenisistka zakończyła swoją karierę po 13 latach, gdyż zauważyła, że już nie może trenować jak wcześniej, a organizm odmawia jej posłuszeństwa. Jednak zdecydowała się spróbować swoich sił na parkiecie, gdyż jak przyznała, marzyła o tym.

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska zachwyciła Włochów

Partnerem Radwańskiej został Stefano Terrazzino, z którym od dawna się przyjaźni. Od samego początku idzie im bardzo dobrze, zbierają od jury wiele pochwał. Ich zmagania dostrzegli też włoscy dziennikarze , którzy zachwycają się parą i piszą o nich w gazetach. W "La Gazzetta dello Sport" pojawił się nagłówek:

Tenis: Super sexy Radwańska w polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami"- zachwycają się.

W artykule możemy przeczytać, że Radwańska zachwyca publiczność. Nie bez znaczenia jest dla nich fakt, że Stefano jest Włochem, co bez wątpienia napawa ich dumą:

Była tenisistka Agnieszka Radwańska zachwyca publiczność w polskiej wersji Tańca z Gwiazdami, gdzie występuje w parze z włoskim tancerzem, Stefano Terrazzino - piszą.

Na stronie udostępniono dwa nagrania z ich występów: z pierwszego i najnowszego odcinka. Ostatnio tańczyli do włoskich klimatów i jak widać po recenzjach włoskich dziennikarzy, wyszło im świetnie.

Włoska gazeta pisze o Agnieszce RadwańskiejWłoska gazeta pisze o Agnieszce Radwańskiej Screen z gazzetta.it

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino bez wątpienia są jedną z par, która ma szansę dojść do finału, a może nawet i wygrać całą edycję. A Wy jak ich oceniacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (62)
"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska zachwyciła Włochów: Super sexy
Zaloguj się
 • six_a

  Oceniono 43 razy 31

  ja się zachwycam wypchanymi polikami i makijażem a la ruska lalka.

 • Gość: Inka

  Oceniono 17 razy 11

  Chciała dobrze a wyszło, jak wyszło. Oszpeciła się kobieta i tyle. Wygląda jak śnięta ryba. Była "przeciętna" a jest /przepraszam/ brzydka.

 • Gość: Katy

  Oceniono 19 razy 11

  Co ona z gębą zrobiła?? Nie da się jej słuchać masakra jakaś

 • Gość: Ktoś

  Oceniono 17 razy 9

  Nie wiem czym tutaj się ludzie nią zachwycają, tańczy kiepsko. Inni lepiej tańczą,a w programie jest,bo ona jest na prawdę gwiazdą i szacunek za to. Wiadomo ma też fajnego tancerza i nieraz ludzie głosują nie na gwiazdę a na tancerza lub tancerkę z sympatii taka prawda.

 • Gość: asse

  Oceniono 20 razy 8

  Agnieszka się świetnie bawi tańcem, i o to chodzi!

 • Gość: Ja

  Oceniono 8 razy 6

  Przecież już wyglada jak mumia nie ma twarzy tylko maskę co ona ze sobą zrobiła ,a wszyscy jak by mogli to by jej w tyłek weszli, jej cukrują tanczy nie źle ale widok Szok

 • Oceniono 6 razy 6

  Naprawdę lubiłem Agnieszkę leżę widzę że moneta też walnęła jej w pałkę No cóż bierze przykład z takich pani jak Rozenek Siwiec Mucha itp zrobiła sobie krzywdę i pośmiewisko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX