"Taniec z Gwiazdami". Włoska gazeta zachwyca się tańcem Agnieszki Radwańskiej. "Super sexy"

"Taniec z Gwiazdami". Największy włoski dziennik "La Gazzetta dello Sport" opublikował artykuł poświęcony Agnieszce Radwańskiej. Dziennikarze są pod wrażeniem jej występów w show Polsatu.
Zobacz wideo

Udział Agnieszki Radwańskiej w "Tańcu z Gwiazdami" dla wielu był sporym zaskoczeniem. Kilka miesięcy wcześniej tenisistka zakończyła swoją karierę po 13 latach, gdyż zauważyła, że już nie może trenować jak wcześniej, a organizm odmawia jej posłuszeństwa. Jednak zdecydowała się spróbować swoich sił na parkiecie, gdyż jak przyznała, marzyła o tym.

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska zachwyciła Włochów

Partnerem Radwańskiej został Stefano Terrazzino, z którym od dawna się przyjaźni. Od samego początku idzie im bardzo dobrze, zbierają od jury wiele pochwał. Ich zmagania dostrzegli też włoscy dziennikarze , którzy zachwycają się parą i piszą o nich w gazetach. W "La Gazzetta dello Sport" pojawił się nagłówek:

Tenis: Super sexy Radwańska w polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami"- zachwycają się.

W artykule możemy przeczytać, że Radwańska zachwyca publiczność. Nie bez znaczenia jest dla nich fakt, że Stefano jest Włochem, co bez wątpienia napawa ich dumą:

Była tenisistka Agnieszka Radwańska zachwyca publiczność w polskiej wersji Tańca z Gwiazdami, gdzie występuje w parze z włoskim tancerzem, Stefano Terrazzino - piszą.

Na stronie udostępniono dwa nagrania z ich występów: z pierwszego i najnowszego odcinka. Ostatnio tańczyli do włoskich klimatów i jak widać po recenzjach włoskich dziennikarzy, wyszło im świetnie.

Włoska gazeta pisze o Agnieszce RadwańskiejWłoska gazeta pisze o Agnieszce Radwańskiej Screen z gazzetta.it

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino bez wątpienia są jedną z par, która ma szansę dojść do finału, a może nawet i wygrać całą edycję. A Wy jak ich oceniacie?

AW