Agnieszka Radwańska odłożyła rakietę, by wkroczyć na parkiet Polsatu. Wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Agnieszka Radwańska znalazła się wśród uczestników, którzy wezmą udział 9. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Tenisistka okaże się największą sensacją?

Gdy w połowie listopada media obiegła informacja, że Agnieszka Radwańska kończy swoją sportową karierę, wielu nie kryło zaskoczenia. Już chwilę później fani zaczęli spekulować, jakoby jednym z powodów tej decyzji, miała być ciąża byłej już tenisistki. Okazuje się jednak, iż w najbliższym czasie Agnieszka prawdopodobnie nie powita na świecie dziecka, gdyż jak donosi portal Pudelek.pl, Radwańska wkrótce zatańczy na parkiecie Polsatu w programie "Taniec z Gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Radwańska wystąpi w programie

Jak dowiedział się Pudelek.pl, Agnieszka Radwańska ma być największą gwiazdą zbliżającej się edycji. 

Będzie niewątpliwie największą gwiazdą i wzbudzi dużo emocji. Wszyscy w produkcji są zachwyceni, że udało się przekonać taką osobowość do udziału - wyznaje informator Pudelka.

Z pewnością Agnieszka Radwańska swoim udziałem w tanecznym show da się poznać widzom z zupełnie innej strony. Liczymy w związku z tym na sporo emocji. Czy ta wiadomość przebije jednak fakt, iż w programie pojawi się także Justyna Żyła? Skład najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się niezwykle ciekawie.

Będziecie oglądać? 

DH

Więcej o:
Komentarze (17)
Agnieszka Radwańska odłożyła rakietę, by wkroczyć na parkiet Polsatu. Wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 10 razy 8

  Taniec to też forma sportu, może potrzebuje odmiany. :)

 • Gość: Goch

  Oceniono 16 razy 6

  No i fajnie, dziewczyna tyle lat pracowała, niech teraz się pobawi. Isia nie słuchaj hejterów, wiele osiągnęłaś swoją ciężką pracą już od dziecka!!! Tyle wyrzeczeń, to teraz korzystaj z życia.

 • wiserius

  Oceniono 2 razy 0

  "nie boli noga w biedrze"? Przynajmniej będzie na waciki.

 • bling.bling

  Oceniono 4 razy 0

  Prawdziwa kariera przed nią. Trening na Instagramik już leci, tańce z gwiazdami mocnym otwarciem roku, na wiosnę batoniki fitness, latem skandalik z gołym cycem, zanim lato się skończy może ploteczka o dziecku, sezon jesienny rozpocznie wielkim szlemem w Polsacie.

 • Gość: Odysej

  Oceniono 4 razy 0

  Jak trafi na Maseraka, to bedzie mogla wypromowac wlasna linie majtek.

 • kormo

  Oceniono 10 razy 0

  Czyli w tańcu już nóżki nie bolą?

 • Gość: Fifs

  Oceniono 14 razy 0

  Dołączyła do grona glonojadów. Żenada i wstyd dla sportowca. Puk puk w czółko Pani Agnieszko

 • k.gembiec

  Oceniono 3 razy -1

  Masakra

 • hen-live

  Oceniono 3 razy -1

  Byłem wielkim fanem Isi. Ale zakończenie kariery fatalne.Nie chodzi o to że zakończyła karierę bo każdy ma prawo zakończyc kiedy chce.Ale forma tego zakończenia kompromitująca.Jakiś wpis na Twitterze czy Facebooku - wstyd. Przecież mogła zapowiedziec że np.Australia Open będzie jej ostatnim turniejem w karierze i godnie by się pożegnała z kibicami.Albo np.zamrozic ranking i wystąpic pożegnalnie na ulubionym przez nią Wimbledonie.Wielkie rozczarowanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX