Radwańska kończy karierę, a dziennikarz TVP wie, dlaczego. "30 lat to odpowiedni wiek na rodzinę". Nie wierzymy, że to padło na antenie

Agnieszka Radwańska kończy karierę sportową. Jej decyzja jest szeroko komentowana. Szef newsów TVP Sport wypowiedział się o niej dość kontrowersyjnie.

Agnieszka Radwańska kończy karierę po 13 latach. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że jej organizm coraz częściej odmawiał posłuszeństwa i nie mogła trenować tak, jak dawniej. Temat tenisistki został poruszony w TVP Sport.

Agnieszka Radwańska kończy karierę. TVP Sport wie, dlaczego

Jedna z wypowiedzi prowadzącego program "Okiem redakcji", Grzegorza Mędrzejewskiego, jest oburzająca. Jego zdaniem Radwańska kończy karierę bo chce teraz zajść w ciążę - doszła do "odpowiedniego wieku".

Nie jest tajemnicą, że każda kobieta myśli o założeniu rodziny. 30 lat to odpowiedni wiek - mówił.

Jego słowa oburzyły widzów. Jedna z użytkowniczek Instagrama, znana jako "Szafa Sztywniary", dodała na InstaStories screen z TVP i fragment wypowiedzi Mędrzejewskiego o Agnieszce Radwańskiej. Podsumowała to jedną emotikoną:

Komentarz RyfkiKomentarz Ryfki Screen z Instagram.com/ szafasztywniary

I to chyba najlepszy komentarz na słowa szefa newsów TVP Sport. Panie Mędrzejewski, naprawdę nie każda kobieta o tym marzy, naprawdę - i to niezależnie od wieku. To smutne, że ogólnopolska telewizja dalej szerzy takie teorie.

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
Agnieszka Radwańska marzy o założeniu rodziny? Tak uważa dziennikarz TVP Sport
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 27 razy 17

  Madrzy ci dziennikarze. I potrafia czytac w myslach! Troche bezczel, ale i tak ich podziwiam. Ja nie mam pojecia, o czym mysla kobiety, a wrecz zakladalbym, ze wiele z nich nie chce miec dzieci, ani nawet partnera! :O

 • Gość: mor

  Oceniono 15 razy 7

  co to za prymityw zaglądający kobietom do ich macic !!!!

 • Gość: bb

  Oceniono 3 razy 3

  Nie jest tajemnicą że siwy włos i większy brzuchol to oznaki nadciągającego kryzysu średniego wieku u Panów. Muszą zaszaleć albo przynajmniej czymś zabłyszczeć w tych ostatnich latach wygasającej męskości. A jak nie mogą to niestety...wyładowują frustrację w pracy :)

 • Gość: erla2

  Oceniono 4 razy 2

  Skąd to oburzenie. Mogę się założyć, że chodzi o ciążę i urodzenie dziecka i to raczej nie jednego

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 2

  Fakt faktem, przedni cymbał.

  Aczkolwiek w odniesieniu do tej amatorki jedynej słusznej partii może się to okazać niedalekie od prawdy.

 • login-no-name

  Oceniono 5 razy 1

  Ojej, a ile jest tych "niekażdych" kobiet? To nieliczący się margines, egzystujący na fb, insta i tt, no i w niskonakładowych nomen omen periodykach. Zabolało? Miało...

 • Gość: Lio

  Oceniono 3 razy 1

  Dla kobiet,które w życiu niczego nie osiągnęły i do niczego już nie dążą to faktycznie 30 lat to dużo. Ja oglądam świat, zdobywam wiedzę wiec dla mnie moje 28 lat to bardzo mało. Nie musiałam na szczęście rodzic w wieku 18 lat, żeby teraz użalać się nad własnym losem. Każdy niech układa swoje zycie. Jeżeli komuś szczęścia nie daje matura, wykszatalcenie itd...to niech rodzi nawet jak ma 16 lat;) dla takiej kobiety 30 latka to staruszka

 • 194925jerzy

  Oceniono 1 raz 1

  Plotek.pl Czyli odnoga kabaretu WB....Smog w naszym kraju to zaraza! Uposledza funkcje-pamieci i koncentracji , co widac wyraznie na przykladzie dziennikarzy brukowca plotek.pl?Komedianci!

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 23 razy -3

  A CO WAS TAK DZIWI I BULWERSUJE ? Sama Radwańska wspominała,że chciała by mieć już dzieciaka.Przecież to normalne,że większość sportowców w tym wieku kończy karierę,ale że to TVP to trzeba się z zasady do.....ić,jakby to powiedział jakiś 'autorytet" w TVN to by było cacy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX