"Taniec z gwiazdami". Qczaj i Paulina Biernat mieli kryzys. Gwiazdor chciał zrezygnować z programu. "Powiedziałem, że odchodzę"

"Taniec z gwiazdami". Qczaj i Paulina Biernat zdobyli wysokie noty jurorów za swój walc wiedeński. Okazuje się, że przed odcinkiem, przeżywali poważny kryzys, ale udało im się dojść do porozumienia.
Zobacz wideo

"Taniec z gwiazdami". Za nami czwarty odcinek programu. Qczaj i Paulina Biernat na początku zmagań na parkiecie nie byli typowani na jedną z najlepszych par. Jednak ciężkie treningi oraz szlifowanie choreografii zdecydowanie się opłaciły, gdyż zostali pochwaleni przez jurorów. Mimo to w czasie prób trener personalny miał wiele wątpliwości, czy powinien brać udział w show i kontynuować swoją przygodę.

Qczaj chciał zrezygnować z "Tańca z gwiazdami"

Gwiazdor i jego partnerka w najnowszym odcinku "TzG" zatańczyli walc wiedeński do włoskiej piosenki "Ti amo". Rewelacyjnie wypadli, dlatego jury przyznało im aż 27 punktów. Jednak jak się okazuje, zanim wyszli na parkiet, przeżywali trudne chwile. Musieli opanować całą choreografię w bardzo krótkim czasie:

Naprawdę dni mieliśmy niedużo, bo w sumie Paulinka wróciła w weekend z Brukseli. Była bardzo zmęczona, naprawdę. I tak bidulka dawała z siebie na treningu wszystko. Aczkolwiek pierwszy raz widziałem ją tak zmęczoną - powiedział Qczaj w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Wyznał również, że dopadł go kryzys i chciał odejść z programu.

Ja już 50 razy powiedziałem w tym tygodniu, że chcę odejść z tego programu. Mieliśmy wymianę zdań na ten temat. To jest super, że możemy sobie tak szczerze o tym pomówić.

Paulina Biernat już nie raz występowała w "Tańcu z gwiazdami", dlatego wiedziała, jak dodać partnerowi otuchy.

On ma słabszy dzień i ja to rozumiem. Ja byłam tutaj już kilka razy, ja znam te etapy. Więc kiedy on przychodzi do mnie z wyrzutem, to staramy się z siebie zrozumieć. Jest w naszej relacji spora dojrzałość i to lubię - wyjaśniła.

Jak myślicie, Qczaj i Paulina dojdą do finału?

JP