Paulina Biernat

Paulina Biernat

Paulina Biernat jest polską tancerką. Stała się znana za sprawą udziału w programie „Taniec z gwiazdami”, w którym tańczyła między innymi z wokalistą Michałem Szpakiem. Z artystą łączy ją przyjaźń, chociaż przyjaciele wielokrotnie byli posądzani o romans. Na początku 2016 roku Biernat zaręczyła się.

Imię i nazwisko: Paulina Biernat
Data urodzenia: 9 czerwca 1986
Miejsce urodzenia: Kielce
Zawód: tancerka
Facebook: facebook.com/Paulina-Biernat-313430708765966
Instagram: @paulinabiernat

Paulina Biernat – kariera

Paulina Biernat pochodzi z Kielc, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące. Z zawodu jest psychologiem i jak sama przyznaje lubi pomagać ludziom. Jednak to nie to przyniosło jej popularność – sławę zdobyła za sprawą udziału w programie „Taniec z gwiazdami”. Paulina zaczęła się pojawiać w mediach w 2010 roku. Biernat tańczyła w programie z Arturem Barcisiem, Michałem Szpakiem i Jackiem Lenartowiczem.
Poza programem Paulina Biernat tańczyła między innymi z mistrzem tańca, Stefano Terrazzino. To właśnie ze Stefano Paulina odnosiła największe sukcesy taneczne w światowych konkursach tańca. Razem z Sycylijczykiem wystąpiła również w filmie tanecznym w reżyserii Adriana Kilara.
W związku ze swoim wykształceniem Paulina prowadzi cykl zatytułowany „Para do poprawy” realizowany w ramach śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN”. Poza tym tancerka prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. Do swojego programu zaprasza znane osoby ze świata sportu i show–biznesu i przeprowadza z nimi wywiady. Dodatkowo tancerka gościnnie występuje w Teatrze Studio Buffo.

Paulina Biernat – związki

W trzynastej edycji programu „Taniec z gwiazdami” Paulina Biernat poznała Michała Szpaka, który został jej partnerem tanecznym. Od tamtego czasu łączy ich przyjaźń, a w mediach pojawiały się nawet doniesienia o ich rzekomym romansie. Jednak zarówno Michał jak i Paulina wielokrotnie zaprzeczyli tym plotkom przyznając, że przyjaźnią się. W lutym 2016 roku Paulina Biernat zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem Kubą Miatkowskim. Zazwyczaj tancerka nie ujawnia zbyt wielu faktów ze swojego życia prywatnego, jednak zaręczynami pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku.

paulina biernat

Więcej o:

paulina biernat