Paulina Krupińska po aferze z Ewą Chodakowską wróciła na salony. Postawiła na dziewczęcą stylizację

Chyba nikt nie spodziewał się, że konflikt Pauliny Krupińskiej i Ewy Chodakowskiej urośnie aż do takiej skali. Modelka wydaje się być jednak niewzruszona całą sytuacją.

Paulina Krupińska spodziewała się najprawdopodobniej, że program "Dance, Dance, Dance" pomoże jej odzyskać utraconą popularność. Była Miss Polonia odpadła jednak już w trzecim odcinku, a jej krótki pobyt w show upłynął w atmosferze skandalu.

Zobacz wideo

Drama w "Dance, Dance, Dance"

Konflikt Ewy Chodakowskiej z Pauliną Krupińską to obecnie jedna z najgorętszych dram w polskim show-biznesie. Modelka poczuła się urażona po tym, jak jurorka powiedziała na wizji, że ta za mało się stara. "Choda" zapowiedziała już, że sprawą zajmą się prawnicy, bo jak uważa, padła ofiarą manipulacji.

Krupińska odpadła z programu w ostatnim odcinku. Na odchodne nie powstrzymała się od kąśliwej uwagi pod adresem jurorów. Jej zdaniem, ich oceny pokazały, że "Dance, Dance, Dance" nie jest programem o tańcu. Po tym spadła na nią fala krytyki ze strony widzów, którzy niemal jednogłośnie uznali, że Paulina po prostu nie umie pogodzić się z porażką.

Krupińska wróciła na imprezy

Wygląda na to, że była Miss Polonia nie bardzo przejęła się złym PR-em. Ba, niewykluczone że postanowiła wykorzystać chwilowe zamieszanie na swoją korzyć. We wtorek celebrytka pojawiła się na imprezie marki Bizuu.

PAULINA KRUPIŃSKA NA SALONACH. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Wyglądała na zrelaksowaną i zadowoloną z siebie. Tego dnia postawiła na luźną, ale elegancką stylizację, na którą złożyły się skórzana kurtka oraz biała sukienka w czarne kropki. Look uzupełniły buty na obcasie oraz mała czerwona torebka.

Śledzicie konflikt Chodakowskiej i Krupińskiej? Czyją stronę trzymacie?

Więcej o: