"Big Brother". Wielki Brat ma kobiecy głos. Wiemy, kim jest. To córka znanej osobowości telewizyjnej

"Big Brother". Za nami pierwszy odcinek na żywo. Widzowie reality-show są zaskoczeni, że Wielki Brat ma kobiecy głos. Wiemy, do kogo należy.
Zobacz wideo

"Big Brother". Ruszyła najnowsza edycja popularnego reality-show. Na widzów i uczestników czekała duża niespodzianka. W poprzednich sezonach Wielki Brat miał niski i męski głos. Tym razem przez 90 dni przemawiać będzie kobieta.

ZOBACZ: "Big Brother" powrócił. Poznaliśmy uczestników. To mieszanka silnych charakterów. "Oj, będzie wojna"

O tym, że Big Brother jest kobietą, dowiedzieliśmy się dopiero, kiedy prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak poszła do słynnego pokoju zwierzeń. Wtedy usłyszała kobiecy głos i bardzo się ucieszyła:

Świetnie! Kobieta jest Wielkim Bratem. To znak, że czasy się zmieniają. Girl power! - powiedziała.

Zapytała również, jak uczestnicy mają się zwracać. Wielka Siostro? Wtedy usłyszała:

Mam głos kobiecy, ale jestem Wielkim Bratem.

Jak widzowie zareagowali na taką zmianę? Jak zwykle, opinie są podzielone. Niektórzy cieszą się, że Wielkim Bratem będzie kobieta, a innym się to nie podoba.

Wielki brat powinien być mężczyzną, a nie kobietą, tego akurat nie powinni zmieniać. #BigBrother.
Ale super, że tym razem będzie kobieta.
Szkoda, że to nie ten sam głos. Był bardzo charakterystyczny - czytamy.

Internauci mają również swoje typy, do kogo należy ten głos.

Big Brother jest Martyną Wojciechowską. Taki głos podobny.
Czy to głos Krystyny Czubówny?

Wiemy, kto jest Wielkim Bratem

Okazuje się, że skojarzenia głosu Big Brothera z Krystyną Czubówną nie są przypadkowe. Co prawda, znana lektorka nie jest Wielkim Bratem, ale w tej roli występuje jej córka - Agnieszka Czubówna-Barjasz. Okazuje się, że Agnieszka, kiedy była dzieckiem, często chodziła z mamą do studia nagraniowego i przyglądała się jej pracy. Jednak wtedy nie sądziła, że pójdzie w jej ślady.

Nigdy w życiu nie wiązałam swojej przyszłości z zawodem wykonywanym przez moja mamę. Później postanowiłam się nie bronić dłużej i po prostu spróbować - powiedziała Agnieszka Czubówna-Barjasz w rozmowie z Gazetą.pl

Córka Krystyny Czubówny ma już na swoim koncie doświadczenie w zawodzie lektora. Była narratorem w serialu "Młodzi lekarze". Prywatnie jest mamą dwóch córek, Zosi i Helenki.

Jesteście zaskoczeni, że Wielki Brat jest kobietą?

JP