Meghan Markle i książę Harry definitywnie wyprowadzają się z Pałacu Kensington. To królowa podjęła taką decyzję

Księżna Meghan i książę Harry jednak wyprowadzą się z Pałacu Kensington. Taką decyzję podjęła królowa Elżbieta. Głowa monarchii i jej syn zajęli się wszystkim osobiście.
Zobacz wideo

O wyprowadzce Meghan Markle i księcia Harry'ego z Pałacu Kensington mówi się od miesięcy. Spekulowano nawet, że małżonkowie podjęli taką decyzję z powodu konfliktu z księżną Kate i Williamem

Harry i Meghan nie czują się swobodnie i potrzebują więcej przestrzeni. Nie chcą mieszkać obok Williama i Kate - informuje Daily Mail i Harper's Bazaar.

Kiedy książęca para była już gotowa, aby zamieszkać w luksusowej rezydencji, okazało się, że stalkerzy namierzyli adres ich nowej willi. Niestety, Harry i Meghan zbyt pochopnie podpisali umowę wynajmu i pomimo, że nie przeprowadzili się do posiadłości, to przez następne dwa lata muszą płacić za wynajem sporą sumę.

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się z Pałacu Kensington

Jednak z najnowszych informacji wynika, że Meghan i Harry nie zostaną dłużej w Pałacu Kensington, a taką decyzję podjęła sama królowa Elżbieta. Głowa monarchii i książę Karol zadbali o wszystko.

Gospodarstwo domowe, które powstanie przy wsparciu Królowej i Księcia Walii, zostanie założone wiosną. Będzie ono finansowane przez Księstwo Lancaster, Księstwo Kornwalii i Grant Suwerenny - poinformowała monarchia.

Wiadomo też, że książęca para zaprosiła do współpracy nowego sekretarza prasowego, który wcześniej pracował jako starszy doradca rządu Billa Clintona i Tonny'ego Blair'a i zajmował się kampanią prezydencką Hilary Clinton.

Dla książęcej pary luksusowa willa na wyłączność to spora zmiana. Do tej pory małżonkowie mieszkali w niewielkiej części pałacu - Nottingham Cottage. Do ich dyspozycji był dwie sypialnie, salon, kuchnia i łazienka.

Domyślamy się, że w nowym gniazdku będą mieli znacznie więcej miejsca.

KS

Więcej o:
Komentarze (91)
Meghan Markle i książę Harry definitywnie wyprowadzają się z Pałacu Kensington. To królowa Elżbieta podjęła taką decyzję
Zaloguj się
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 24 razy 20

  H&M zrezygnowali z 22-pokojowego apartamentu w pałacu K. I otrzymali w prezencie od królowej posiadłość w Winsorze.
  Ponadto, zgodnie z sugestią Karola rezygnują ze wspólnego biura z W&K w pałacu K.
  Będą mieć swoje oddzielne biuro w pałacu Buckingham, podlegające bezpośrednio pod biuro królowej, A w przyszłości Karola.
  Sara Latham, były doradca Hilary Clinton i rządu UK będzie szefową biura H&M, wraz z nowymi pracownikami.
  Starzy pracownicy pozostają w pałacu K.
  Nie trzeba czytać brukowcow, wystarczy przeczytać oficjalny komunikat.

 • outsider44

  Oceniono 11 razy 11

  Bardzo to wszystko ciekawe i jakże inspirujące. Omal nie przeczytałam.

 • Gość: ...

  Oceniono 19 razy 11

  Żałosnego "dziennikarstwa" ciąg dalszy. Tytuł sugeruje, ze Królowa chce się ich pozbyć z Pałacu Kensington, tymczasem w rzeczywistości chodzi o to, że ich obsługa (prywatni sekretarze, pracownicy ds. PR itp.) zostaną przeniesieni do Pałacu Buckingham. Czyli właśnie pod skrzydła Elżbiety II.

 • Gość: mania

  Oceniono 14 razy 8

  no taaaak, ale żeby czytać te komunikaty TRZEBA znać język angielski ;)))

 • Gość: AGAS

  Oceniono 10 razy 6

  Ależ wielu osobom leży na żołądku fakt, że M/H się tak fajnie dogadują, uzupełniają i łączą egzotykę angielskiego ładu i amerykańskiego luzu, rudzielca z piękną mulatką, Kate z kamienną twarzą z Megan z uśmiechem i pełnią życia mimo wysokiej ciąży. Ależ to wkurza co? Ja Megan lubię - jest na luzie, fajnie ubrana, stosownie do wieku, poza kilkoma kreacjami w bardzo fajnie zaprojektowanych ciuchach, z delikatnym makijażem. Aktorka? A dlaczego nie - Regan też był aktorem a był prezydentem USA. Że wymagająca - no niby dlaczego ma nie być - skoro ktoś dla niej pracuje, to niech pracuje i wykonuje jej polecenia, a nie wprowadza swoje rządy. A co do wyprowadzki? Przecież od dawna remontują jakąś część zabudowań pałacowych na swoją siedzibę. Źle? Przecież to tak jak każde dzieciaki, co wyprowadzają się od rodziców. Jadu wielu osobom nie brak. Wszystko im nie pasuje - może dlatego, że są bardzo nieszczęśliwi, kłótliwi...

 • Gość: Rdc

  Oceniono 8 razy 6

  Pasożyty.

 • Gość: mam.dosc

  Oceniono 5 razy 5

  A o to komentarz pewnej białej (sądząc po zdjęciu na Youtube) Brytyjki:
  I to by było na tyle, jesli chodzi o hejt i zmyślone historie.
  zaledwie 20 kont wyprodukowało 70% spośród 5000 negatywnych komentarzy, tak jak tutaj jedna osoba pod kazdym postem i kazdy artykulem publikuje po 30 swoich parszywych komentarzy.
  cyt:
  "Pretty stupid that so many of you believe the negative lying media spin that has been created, and you all swallowed it hook, line and sinker. Why? Because it fits with your own hateful opinions.pretty stupid and terrible that just on Twitter alone just 20 accounts were responsible for 70% of the 5,000 hateful comments against Megan the first 8 weeks of this year, and it continues. Pretty stupid and horrid that such horrible people enjoy doing such damage instead of making the world a better place, which, in case you missed it, IS the goal of the Royal Family as a whole. Your comments are actually irrelevant to the decisions and moves the Royal Family will be making."

 • Gość: Babs

  Oceniono 43 razy 5

  Królowa nareszcie podjęła słuszną decyzję. Obie panie nigdy się nie polubią, a Meghan ze swoimi gwiazdorskimi zapędami nie pasuje do angielskiego dworu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 2

  Uwielbiam Ich kibicuję Im żeby się nie rozwiedli.
  Diana była wspaniała kobietą i matką i Harry zbyt szybko ją stracił. Dlatego życzę mu piwodzenia w życiu osobistm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX