Małgorzata Kożuchowska "cała w Diorze". "Zaszalałam". Fani zachwyceni, my też jesteśmy pod wrażeniem. Zwłaszcza ceny torebki

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na galę Bizneswoman Roku. Jej stylizacja była bardzo elegancka i bardzo "światowa". Aktorka postawiła na jedną z najdroższych marek.

Małgorzata Kożuchowska od lat słynie ze świetnego stylu. Aktorka uwielbia piękne ubrania i dodatki, na dodatek doskonale wie, jak zestawić je w całość. 

Na gali Bizneswoman Roku Kożuchowska pojawiła się w stylizacji, którą śmiało możemy nazwać jedną z najlepszych ostatniego tygodnia. A imprez w nim nie brakowało! Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w Diorze

Aktorka miała na sobie sukienkę z tiulowym dołem, czarną marynarkę i brązową torebkę.

Pani Małgosiu torebka Dior cudowna jest - napisała jedna z fanek.
Cała w Diorze?! - zauważyła kolejna.
Zaszalałam - odpisała Kożuchowska.

Faktycznie zaszalała! Model torebki, który posiada gwiazda to słynna Saddle Bag. Zaprojektowana przez Johna Galliano torebka w kształcie siodła była hitem 20 lat temu. Nosiła ją między innymi Carrie Bradshaw, bohaterka "Seksu w Wielkim Mieście". Model wrócił do łask wraz z modą rodem z roku 2000. Cena tego cacuszka (średniej wielkości) to około 20 tys. złotych.

Podoba się Wam Małgorzata Kożuchowska w takiej wersji?

JM

Więcej o: