Małgorzata Kożuchowska "cała w Diorze". "Zaszalałam". Fani zachwyceni, my też jesteśmy pod wrażeniem. Zwłaszcza ceny torebki

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na galę Bizneswoman Roku. Jej stylizacja była bardzo elegancka i bardzo "światowa". Aktorka postawiła na jedną z najdroższych marek.

Małgorzata Kożuchowska od lat słynie ze świetnego stylu. Aktorka uwielbia piękne ubrania i dodatki, na dodatek doskonale wie, jak zestawić je w całość. 

Na gali Bizneswoman Roku Kożuchowska pojawiła się w stylizacji, którą śmiało możemy nazwać jedną z najlepszych ostatniego tygodnia. A imprez w nim nie brakowało! Gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciami.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w Diorze

Aktorka miała na sobie sukienkę z tiulowym dołem, czarną marynarkę i brązową torebkę.

Pani Małgosiu torebka Dior cudowna jest - napisała jedna z fanek.
Cała w Diorze?! - zauważyła kolejna.
Zaszalałam - odpisała Kożuchowska.

Faktycznie zaszalała! Model torebki, który posiada gwiazda to słynna Saddle Bag. Zaprojektowana przez Johna Galliano torebka w kształcie siodła była hitem 20 lat temu. Nosiła ją między innymi Carrie Bradshaw, bohaterka "Seksu w Wielkim Mieście". Model wrócił do łask wraz z modą rodem z roku 2000. Cena tego cacuszka (średniej wielkości) to około 20 tys. złotych.

Podoba się Wam Małgorzata Kożuchowska w takiej wersji?

JM

Więcej o:
Komentarze (88)
Małgorzata Kożuchowska "cała w Diorze". "Zaszalałam". Fani zacwyceni, my też jesteśmy pod wrażeniem
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 134 razy 108

  Nie wnikając w urodę kreacji, przypominam, że wydawania tak gigantycznych pieniędzy na ciuchy, kosmetyki, lans i przepych podpada pod przepis o "nieumiarkowaniu w jedzeniu i piciu," w innych językach funkcjonującemu jako nadmierne folgowanie sobie. Czy matce boskiej Kożuchowskiej - współsumieniu obywateli to coś mówi? Czy tyle samo co klerowi?

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 72 razy 64

  A gdzie cnota skromności Pani Kożuchowska?Niby taka katoliczka a dla lansu zrobi wszystko.

 • Gość: ar

  Oceniono 100 razy 62

  Dior nie Dior, lansowanie pisowskiej serialowej aktoreczki jest skandaliczne. W tym samym czasie, kiedy ucinane są dotacje dla kulturym prześladwoani artyści, kórzy mają odwaggę si przeciwstawiać tej pislanizacji naszego kraju, naszej kultury, historii, takie osoby jak Kożuchowska z całą swoją rodziną, ojcem, mężem, zyją z pracy dla wSieci, Radia Maryja, "uczelni" Rydzyka.
  Jak można takie osoby lansować, to jak naplucie w twarz osobom, które aktywnie walczą z obecnym systemem. !!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 48 razy 40

  Kopia stylizacji Billa Portera z Oscarów, który też pokazał się w marynarce i spódnicy... słabe

 • Gość: Ja

  Oceniono 41 razy 39

  Jak zwykle wszystko wypożyczone!

 • Gość: Aga

  Oceniono 43 razy 37

  Jest niekobieca i strasznie piszczy. Czym tu się podniecać. Po ulicy chodzi wiele ładnych kobiet, no grunt to się dobrze sprzedać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX