Angelina Jolie i Charlize Theron od lat są w konflikcie? "Nienawiść między nimi zaczęła się dawno temu". Zaskakujące doniesienia

Angelina Jolie jest skonfliktowana z Charlize Theron. Od lat plotkuje się, że największe rywalki Hollywood zrobią wszystko, by sobie wzajemnie zaszkodzić.

Od kilku tygodni zagraniczne media rozpisują się na temat rzekomego romansu Brada Pitta i Charlize Theron. Przystojny gwiazdor miał odnaleźć pocieszenie po rozstaniu z Angeliną Jolie właśnie u boku pięknej aktorki. Jednak wiele wskazuje na to, że łączą ich wyłącznie relacje przyjacielskie. Przy okazji sensacyjnych doniesień amerykańskie tabloidy zwróciły też uwagę na wieloletni konflikt między Jolie i Theron.

Zobacz wideo

Angelina Jolie rywalizuje z Charlize Theron

Serwis Radar Online donosi, że konflikt między Jolie i Theron trwa od wielu lat. Aktorki rywalizują przede wszystkim na płaszczyźnie filmowej. Regularnie robią sobie na złość podczas rozmów z producentami.

Festiwal nienawiści między nimi rozpoczął się dawno temu i trwa w najlepsze - zdradził  informator Radar Online.

Hollywoodzkie gwiazdy często walczą o te same role. Radar Online opisał m.in. przygotowania do filmu "Narzeczona Frankensteina". Angelina miała celowo zwlekać z podjęciem decyzji o zagraniu w obrazie. Wiedziała, że drugim wyborem producentów była właśnie Charlize. Do podobnego zdarzenia doszło przy pracach na "Morderstwem w Orient Expressie" i "Turyście".

Co ciekawe, sytuacja jest szeroko komentowana w Hollywood. Reżyserzy i osoby związane z produkcją są rozbawione konfliktem gwiazd.

Jak myślicie, czy ich wzajemna niechęć do siebie przybrała na sile, kiedy w mediach zaczęto plotkować o romansie byłego męża Angeliny Jolie z jej odwieczną rywalką?

AD

Więcej o:
Komentarze (26)
Angelina Jolie nienawidzi Charlize Theron. Festiwal nienawiści trwa między nimi od lat
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 15

  Jolie jest z kimś skonfliktowana? Niemożliwe.

 • corvelinho

  Oceniono 14 razy 14

  Nie ma słów żeby opisać jak ja mam to głęboko w d..pie..

 • justas32

  Oceniono 12 razy 12

  U nas Balbina z Donaldem też się nie lubią i też walczą o te same role ...

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 8 razy 8

  Dawno nie było żadnej dramy...:)

 • Gość: hhhh

  Oceniono 14 razy 6

  Theron jest takim samym silny charakterkiem jak Jolie tyle, ze Theron miała wsparcie w matce co wypracowało u niej łagodność w obejściu,matka ją chroniła, przed ojcem też zabijaąc go gdy był agresywny i niebepieczny, Jolie jest zadziorna bo z matką w dziecinstwie miała cięzko, to chyba bardziej ona opiekowała sie matką niz odwrotnie, nie doznała tego pierwiastka opiekuńczego i łagodnego

 • Gość: Macios

  Oceniono 4 razy 4

  Bujda bujde bujdą pogania

 • elenem

  Oceniono 5 razy 3

  Obie mają prawie identyczne oczy, zrenice jak szpilki. Wymowne.

 • Gość: komentujący_jako_gość

  Oceniono 17 razy 3

  Nie ma wątpliwości, że Theron jest bez porównania lepszą aktorką niż Jolie, więc "na płaszczyźnie filmowej" o żadnej faktycznej rywalizacji mowy być nie może. Uroda to kwestia gustu, ja akurat uważałem Theron za ładniejszą jeszcze zanim Jolie ucięła sobie cycki. Teraz to już w ogóle nie ma o czym mówić.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 21 razy 1

  Niemozliwe. Przeciez kobiety sa swiete. To faceci sa podli, uprzywilejowani, a do tego rozsiewaja naokolo "toxic masculinity".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX