Angelina Jolie i Charlize Theron od lat są w konflikcie? "Nienawiść między nimi zaczęła się dawno temu". Zaskakujące doniesienia

Angelina Jolie jest skonfliktowana z Charlize Theron. Od lat plotkuje się, że największe rywalki Hollywood zrobią wszystko, by sobie wzajemnie zaszkodzić.

Od kilku tygodni zagraniczne media rozpisują się na temat rzekomego romansu Brada Pitta i Charlize Theron. Przystojny gwiazdor miał odnaleźć pocieszenie po rozstaniu z Angeliną Jolie właśnie u boku pięknej aktorki. Jednak wiele wskazuje na to, że łączą ich wyłącznie relacje przyjacielskie. Przy okazji sensacyjnych doniesień amerykańskie tabloidy zwróciły też uwagę na wieloletni konflikt między Jolie i Theron.

Zobacz wideo

Angelina Jolie rywalizuje z Charlize Theron

Serwis Radar Online donosi, że konflikt między Jolie i Theron trwa od wielu lat. Aktorki rywalizują przede wszystkim na płaszczyźnie filmowej. Regularnie robią sobie na złość podczas rozmów z producentami.

Festiwal nienawiści między nimi rozpoczął się dawno temu i trwa w najlepsze - zdradził  informator Radar Online.

Hollywoodzkie gwiazdy często walczą o te same role. Radar Online opisał m.in. przygotowania do filmu "Narzeczona Frankensteina". Angelina miała celowo zwlekać z podjęciem decyzji o zagraniu w obrazie. Wiedziała, że drugim wyborem producentów była właśnie Charlize. Do podobnego zdarzenia doszło przy pracach na "Morderstwem w Orient Expressie" i "Turyście".

Co ciekawe, sytuacja jest szeroko komentowana w Hollywood. Reżyserzy i osoby związane z produkcją są rozbawione konfliktem gwiazd.

Jak myślicie, czy ich wzajemna niechęć do siebie przybrała na sile, kiedy w mediach zaczęto plotkować o romansie byłego męża Angeliny Jolie z jej odwieczną rywalką?

AD