Mama Justina Biebera właśnie potwierdziła ciążę Hailey? Już posypały się gratulacje!

Mama Justina Biebera wygadała się na Instagramie? Internauci już spekulują, jakoby słowa Pattie Mallette oznaczały ciążę Hailey Baldwin.

Związek Justina Biebera i Hailey Baldwin nabiera rozpędu. Czyżby już wkrótce piękna modelka i utalentowany idol mieli powitać na świecie swoje pierwsze dziecko? U nich przecież wszystko jest możliwe, a jeszcze bardziej plotki w tym temacie podsyciła niedawno sama Pattie Mallette, czyli mama Justina. 

Zobacz wideo

Justin Bieber i Hailey Baldwin będą mieli dziecko?

Pattie Mallette opublikowała na swoim Instagramie wpis, który w jednej chwili rozgrzał internautów do czerwoności. Mama Justina zamieściła w sieci zdjęcie, na którym możemy podziwiać, jak Hailey uroczo przesyła jej pocałunek. Jednak to nie samo zdjęcie, a jego podpis, wzbudził największe zainteresowanie fanów gwiazdorskiej pary. 

Co za prezent! - napisała mama Biebera pod fotką z Hailey.

Internauci od razu zaczęli spekulować, jakoby wspominanym prezentem miałaby być ciąża Hailey Baldwin. W komentarzach posypały się więc dociekliwe pytania, a nawet i gratulacje. 

Myślę, że Hailey jest w ciąży! Gratulacje. 
Wiedziałam! Justin zostanie ojcem!
Co to za prezent? Czy Hailey jest w ciąży? - czytamy.

Myślicie, że rzeczywiście ten tajemniczy wpis może oznaczać, że Pattie Mallette już wkrótce zostanie babcią? Ależ to byłaby wiadomość! Ciekawe jednak, co na to Selena. 

DH

Więcej o: