Meghan Markle w zaawansowanej ciąży w Birkenhead. Widać, że poród lada moment! Uwagę zwracają zatem buty

Księżna Meghan i książę Harry przyjechali do Birkenhead. Markle podkreśliła kreacją swój mocno zaokrąglony brzuszek.
Zobacz wideo

Choć księżna Meghan jest w zaawansowanej ciąży (wiemy już, kiedy urodzi!), nie rezygnuje ze swoich książęcych obowiązków zawodowych. Wraz z księciem Harrym przybyli w poniedziałkowy poranek do Birkenhead, gdzie odwiedzą szereg lokalnych organizacji.

Fotoreporterzy skupiali swoje obiektywy głównie na Markle. I nie ma się czemu dziwić. Księżna wyglądała zachwycająco, a przy okazji pokazała mocno zaokrąglony, ciążowy brzuszek!

Księżna Meghan z mocno zaokrąglonym brzuchem

Meghan przyjechała Birkenhead w eleganckim, czerwonym płaszczu. Do zestawu dobrała szpilki w tym samym kolorze. Pod okrycie wierzchnie założyła sięgającą łydki, fioletową sukienkę. Uwagę jednak zwracają szpilki. Jak wiadomo, lekarze zalecają, by w okresie zaawansowanej ciąży zaprzestać noszenia butów na wysokich obcasach. Zmieniają one postawę ciała oraz wywierają nacisk na stawy i więzadła, które u kobiet w ciąży są bardziej miękkie, przez co są bardziej narażone na naciągnięcie i uszkodzenie.

Meghan Markle z mocno zaokrąglonym brzuchem w Birkenhead ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Jednak patrząc na te fotografie nie da się ukryć, że ciąża służy Meghan. Na każdym ze zdjęć księżna uśmiecha się szeroko i trzyma za brzuszek. Dzięki temu widać wyraźnie, że poród zbliża się wielkim krokami!

Kiedy urodzi księżna Meghan?

Istnieje sporo spekulacji odnośnie tego, kiedy księżna Meghan urodzi. Pałac podał informację, że będzie to wiosna 2019 roku. Jednak brytyjskie media spekulują, że dziecko książęcej pary zjawi się na świecie już w styczniu!

Patrząc na jej spory brzuszek jesteśmy w stanie w to uwierzyć!

KS

Więcej o: