Margaret skrytykowana po Sylwestrze w TVP 2. Internauci nie mają litości: Udaje, że śpiewa, a każdy jej brawo bije. Żenada!

"Sylwester marzeń z Dwójką" znalazł się w ogniu krytyki. Widzowie zarzucają, że artyści śpiewali z playbacku. Najbardziej dostało się Margaret.

Po sylwestrowej nocy emocje nadal nie opadają. Okazuje się, że nie zabrakło wpadek, a najczęściej poruszanym dziś tematem jest playback, który na dużą skalę zawitał do polskiej telewizji. Sporo kontrowersji wzbudził w szczególności zakopiański "Sylwester marzeń z Dwójką", zorganizowany przez stację TVP2. Widzowie są oburzeni i wprost zarzucają wokalistom, że śpiewali oni z playbacku. Teraz już wiemy, że najbardziej dostało się Margaret

Zobacz wideo

"Sylwester marzeń z Dwójką". Margaret skrytykowana za playback

Na samym początku Margaret zaśpiewała cover utworu "New Rules" Dua Lipy. Internauci już wtedy byli pewni, że jest to po prostu playback. Dziś na Twitterze nie brakuje licznych słów krytyki pod kierunkiem artystki. Komentujący występ Margaret nie pozostawili na niej suchej nitki.

Ta cała Margaret to udaje, że śpiewa, a każdy jej brawo bije. Żenada!
Fajnie, jakby to jednak Margaret się wysiliła i trochę ruszała ustami podczas śpiewania.
Margaret jedzie Duę Lipę z playbacku. Żenua - czytamy na Twitterze.

Warto dodać, że Margaret zaśpiewała również swoją piosenkę "In my Cabana". W tym przypadku wydaje się, że nie skorzystała z playbacku. 

Co o tym wszystkim sądzicie? Czy rzeczywiście większość z gwiazd zaśpiewała z playbacku? 

DH

Więcej o:
Komentarze (152)
Margaret skrytykowana za playback. Internauci nie mają litości: Udaje, że śpiewa, a każdy jej brawo bije. Żenada!
Zaloguj się
 • vito60

  Oceniono 87 razy 69

  W przypadku tej dziewczyny lepszy jest playback. Radził bym jednak zaprzestania występów lub stworzenie tercetu z siostrami godlewskimi.

 • Gość: Ariana

  Oceniono 63 razy 51

  Margaret,młoda dziewczyna a zero werwy na scenie. Polecam jej obejrzenie występów Madonny lub Jennifer Lopez . Niech zobaczy, jak o wiele starsze wokalistki śpiewają i ruszają na scenie. Niestety ,nigdy im nie dorówna. Taka jest prawda...

 • Gość: ARG

  Oceniono 34 razy 30

  o co chodzi? w Polsce, na tego typu koncertach, 95% "artystów" "spiewa" z playbacku...dopiero teraz zdziwieni???

 • vontomke

  Oceniono 44 razy 28

  Edyta Górniak też śpiewała z playbacku - nie rozumiem dlaczego tę TVN płaci za taką nędzę - kto w ogóle teraz słucha tej "gwiazdy"?, może chcieli pobić rekord w najmniej licznej imprezie sylwestrowej i w sumie im się udało.

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 33 razy 27

  Na jakimś koncercie (chyba w sopocie) śpiewała na żywo, cieszmy się że zdecydowała się na playback,bo wtedy nie dało się tego słuchać,tylko powinni dostać też adekwatne wynagrodzenie, np najniższą krajową .

 • wawiak57

  Oceniono 31 razy 23

  Klockowaty kocmołuch bez słuchu.

 • Gość: Klopew

  Oceniono 11 razy 11

  Politykom się wytyka ze za dyzo zarabiają-siedząc pi nocach A tu proszę-„gwiazdom”się płaci za 10 min występu ... z playbacku ! Po 50-120 tys zł a ludzie stoją na chłodzie i jeszcze wyją z zachwytu! Występ Wiśniewskiego to tragedia masoneria

 • robertza

  Oceniono 41 razy 11

  TVP pobiła nie o głowę a o dwie TVN. Oglądnijcie sobie występ Chylińskiej tylko wyciszcie fonię bo słuchać się tego nie dało zresztą oglądać też . I jeszcze coś Sylwester to nie Koncert i TVN-owi to się chyba pomyliło . Wyszło jak stypa na którą nawet Trzaskowski nie przyszedł chyba siedział w domu i z wypiekami na policzkach słuchał Sylwestra w dwójce tam przynajmniej było wesoło i wesoła muzyka a nie ryczenie jak Chylińska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX