Dominika Figurska znów daje o sobie przypomnieć. Sprzedaje z mężem... chrześcijańskie bluzy. "Idealne na świąteczny prezent"

Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński mają idealny pomysł na świąteczny prezent: "bluzy chrześcijańskie" z ich własnego sklepu "Słowo ma moc".

Dominika Figurska kiedyś była aktorką "M jak Miłość". Od lat jednak nie jest już kojarzona z tą rolą. Dziś Dominika jest radną PiS-u i kobietą, która publicznie przyznała się do zdradzania męża, twierdząc, że "kryzysy w małżeństwie są zbawienne", a do "przysięgi małżeńskiej dodałaby zdanie: będę ci wybaczać zawsze". Jako wierząca i praktykująca katoliczka nie tylko głośno krytykuje aborcję, ale twierdzi też, że "kobiety, które nie są w ciąży, tracą czas".

Dominika Figurska sprzedaje chrześcijańskie bluzy

Mało kto wiedział, że Dominika oprócz swojej działalności politycznej w szeregach partii PiS-u prowadzi też biznes z mężem Michałem Chorosińskim. W sklepie online "Słowo ma moc" sprzedaje "odzież ewangelizacyjną", m.in. bluzy "idealne za zimę" za 129 zł, koszulki za 55 zł i torby z nadrukowanymi chrześcijańskimi hasłami za 35 zł.

Witamy w naszym rodzinnym sklepie Słowo ma Moc, którego dewizą są słowa wypowiedziane przez św. Jana Pawła II: „Nie lękajcie się iść pod prąd...”. Specjalizujemy się w produkcji odzieży ewangelizacyjnej. Przygotowaliśmy coś dla każdego – koszulki katolickie dla pań i dla panów, a także dla dzieci. W naszym sklepie można również zakupić wysokiej jakości bluzy chrześcijańskie oraz torby - czytamy na stronie.

Dominika reklamuje swoje bluzy jako "idealne na świąteczny prezent". My się nie skusimy, a Wy?

Zobacz wideo

WJ