"Jak to zrobiłam, było mi lepiej, miewałem 4 narzeczone naraz". Te gwiazdy przyznały się do zdrady

Zdrada jest jedną z najgorszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić w życiu. Szok, załamanie, rozpacz, czasami przebaczenie. Te gwiazdy nie tylko zdradziły, ale także przyznały się do zdrady lub - w niektórych przypadkach - dowody były na tyle niepodważalne, że przyznanie się nie było potrzebne.
Dominika Figurska Dominika Figurska KAPIF.pl

Dominika Figurska

Dominika Figurska od wielu lat otwarcie mówi o swojej głębokiej wierze w Boga. Opinia publiczna była więc bardzo zdziwiona, gdy na jaw wyszła informacja, że aktorka zdradziła męża, Michała Chorosińskiego. Nikt nie spodziewał się bowiem tego po tak religijnej osobie.  Po pokonaniu kryzysu małżeństwo nie chowało głowy w piasek. Otwarcie mówiło o problemach i wzięło udział w akcji 'wierność jest sexy'. Figurska przyznała wtedy, że spłynęła na nią fala krytyki.

Tak. Dostało [mi się]. Bo jak 'jawnogrzesznica' ma czelność mówić o wierności? Otóż ma czelność, a nawet pełne prawo. Bo zasmakowała jednego i drugiego: życia w czystości, wierności oraz zdrady. I już z doświadczenia wie, co dobre. Więc z pełną świadomością mówię: 'wierność jest sexy'. Uwierzcie i uczcie się na 'moich błędach'. Natomiast jeśli kogoś aureolka zbyt mocno uciska, tak że aż kamyczkiem musi rzucić w grzesznika, niech się zastanowi trochę... Ja już wiem, że Pan Bóg lubi uczyć pokory - powiedziała w rozmowie z magazynem Gosc.pl.

0Michal Figurski, Dominika Figurska    2016-11-07
KAPIF.pl

Beyonce i Jay-Z Beyonce i Jay-Z Screen z Instagram.com/Beyonce

Jay-Z

Media co jakiś czas donosiły o kryzysie w związku Beyonce i Jaya-Z. Do niedawna mieliśmy do dyspozycji jedynie spekulacje niepoparte faktami. Teraz to się zmieniło. Raper udzielił magazynowi 'The New York Times Style Magazine' obszernego wywiadu w którym przyznał, że zdradzał żonę.

Musisz przeżyć. Przechodzisz w tryb przetrwania, a co się dzieje wtedy? Zamykasz się na wszelkie emocje. Nawet w kontakcie z kobietą, więc nie jesteście w stanie się porozumieć. W mojej sytuacji jest to głębokie. Z tego właśnie bierze się: niewierność - tłumaczył.

Dodał też, że tym, co im pomogło przetrwać ten trudny okres, była muzyka.

Najlepszym miejscem w huraganie jest jego środek. I właśnie tam byliśmy. To było bardzo niekomfortowe. Byłem dumny z muzyki, którą ona zrobiła, a ona była dumna ze sztuki, którą wydałem. Na koniec dnia mieliśmy naprawdę zdrowy szacunek dla pracy drugiej osoby. Uważam, że ona [Beyonce - przyp.red.] jest wspaniała.
Większość ludzi odchodzi od siebie, wskaźnik rozwodów wynosi jakieś 50 procent, bo ludzie nie mogą na siebie patrzeć. Najtrudniejszym jest zobaczyć na czyjejś twarzy ból, który ty spowodowałeś i pogodzić się ze samym sobą.

Jay-Z, Beyonce
Screen z Instagram.com/Beyonce

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Screen z Instagram.com/nataliasiwiec_official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec to obecnie jedna z najpiękniejszych polskich sexy mam. Celebrytka od 2012 roku jest szczęśliwą żoną Mariusza Raduszewskiego, jednak wcześniej była w kilku związkach. Jakiś czas temu przyznała, że temat zdrady nie jest jej obcy - najpierw ją zdradzano, a potem, z zemsty, ona sama zdradziła.

Byłam zdradzana, ale widać bardzo mi nie zależało na tych osobach. Tamten związek trwał potem jeszcze przez chwilę, potem ja szybko zdradziłam, weszłam w inny związek. Było jeden do jednego. Czułam się z tym lepiej. Jak to zrobiłam, zrobiło mi się lepiej. To była taka ulga w sumie, powiem szczerze. Chyba jestem trochę mściwa - mówiła w rozmowie z Zoom.tv.

Natalia Siwiec
Screen z Instagram.com/nataliasiwiec_official

Krzysztof Krawczyk Krzysztof Krawczyk KAPIF.pl

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk to niekwestionowany książę polskiej muzyki rozrywkowej - w latach 70. nie było większej gwiazdy od niego. Gwiazdor, który radykalnie zmienił swoje życie na bardziej uporządkowane, nie ukrywał po latach, że wtedy woda sodowa uderzyła mu do głowy. Wokół niego kręciło się wiele pięknych kobiet, na których wdzięki nie był obojętny. Zrozumiał, jaką krzywdę wyrządza tym swojej żonie, kiedy i ona go zdradziła.

Uważałem, że mnie wolno, ja samolub, egoista, książę pan, mogę, ale ona nie, a tu nagle bum, sytuacja się odwróciła i totalna klęska. Ten wypadek przebił moją pychę do końca, zobaczyłem, jak wielki ból można odczuwać z powodu zdrady. Czułem się, jakby ktoś mi umarł - opowiadał w rozmowie z 'Gazetą Wyborczą'.

Jak sobie z tym radził?

Mogłem słuchać tylko muzyki klasycznej, zamykać się w domu, pić, stosować różne używki i przebywać z takimi jak ja. No i zemsta na kobietach, rzucałem się, ciskałem w rewanżu na lewo i prawo, żeby mieć jak najwięcej przygód z kobietami - mówił gwiazdor.

Krzysztof Krawczyk 2010-09-15
KAPIF.pl

Michał Wójcik Michał Wójcik Adam Staskiewicz / East News

Michał Wójcik

Michał Wójcik, gwiazda kabaretu Ani Mru Mru, co prawda nigdy się nie przyznał do zdradzania żony, Agnieszki Kałuży, ale też i nie musiał. Na rozprawie rozwodowej jednym z dowodów była sekstaśma, jaką nagrał wraz ze swoją ówczesną kochanką, Ewą Tecel.

Rozwód nie był łatwy, ciągnęło się to przez 4 lata, a skończyło tym, że Wójcik został zobowiązany do płacenia 5 tysięcy miesięcznie alimentów na byłą już żonę i dzieci.

Mój koszmar wreszcie się skończył. Jak zobaczyłam te filmy, na których mój mąż uprawia seks z kochanką, długo nie mogłam spokojnie zasnąć. Cieszę się, że wreszcie się to skończyło i że mogę teraz żyć normalnie. Sprawiedliwości stało się zadość - mówiła Kałuża w rozmowie z 'Faktem'.

Michał Wójcik
Screen z Youtube.com/20m2/seq weq

Michał Wójcik z żoną
KapifEwa Kasprzyk Ewa Kasprzyk KAPIF.pl

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk od ponad 30 lat jest żoną Jerzego Bernatowicza. W mediach regularnie pojawiają się jednak doniesienia o jej kolejnych romansach. Jak twierdzi aktorka, para ma 'otwarty' związek. A kwestia zdrady?

Ani tego nie wypominam, ani nie rozpamiętuję. Jesteśmy tylko ludźmi, mamy swoje słabości. Jestem w stanie wybaczyć zdradę. Bo sama też nie jestem święta - mówiła w rozmowie z 'Na żywo'.

Kasprzyk Ewa2017-10-12
KAPIF.pl

Dariusz Michalczewski Dariusz Michalczewski Screen z Instagram.com/mksw.pomorzanin

Dariusz Michalczewski

Były bokser, obecnie biznesmen, od 2009 roku jest szczęśliwym mężem swojej trzeciej żony (żonaty był czterokrotnie, z jedną z kobiet dwukrotnie), Barbary Imos. Jak twierdził w jednym z wywiadów, to pierwsza kobieta, której nie zdradził.

Wiem, że niewierność jest brzydka, ale kiedyś byłem głupi i prymitywny. Miewałem cztery narzeczone naraz. To było modne i cool. Mieszkałem w Hamburgu, byłem mistrzem świata i myślałem, że wszystko mi wolno. Że nie ma większego dżolero ode mnie. Teraz się tego brzydzę (...)Basia może utyć, obciąć się na łyso, a ja i tak będą ją kochał. I ona to doskonale wie - wyznał Michalczewski w rozmowie z 'Galą'.

Dariusz Michalczewski
Screen z Instagram.com/jumpcity.pl

Piotr Fronczewski Piotr Fronczewski KAPIF.pl

Piotr Fronczewski

Piotr Fronczewski od ponad 40 lat jest w związku małżeńskim. Do romansu sprzed lat, kiedy zdradził żonę Ewę ze znaną aktorką, przyznał się w wywiadzie-rzece, 'Ja, Fronczewski'.

To było po narodzinach naszej drugiej córki Magdy. Żyliśmy sobie normalnie. Domowe obiady, spacery, weekendowe wyprawy do Powsina. Fiat 126p z wózkiem na dachu. Kąpanie córek, które było moją domeną - sprawnie sobie z tym radziłem, więc wpisano to w mój zakres obowiązków domowych. To był naprawdę fajny czas.

Aktor jednak poległ w starciu z rutyną dnia codziennego. Po siedmiu latach małżeństwa wdał się w romans z piękną aktorką.

Stało się. Wydarzyło się zło. Tyle. A jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. Tyrałem właściwie. Od świtu do późnej nocy. Kołowrót. Kierat. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I tak się jakoś stało... - wyznał.

Warszawa, 02.1991. Piotr Fronczewski z zona i corka Magdalena. Fot. Jan Bogacz / FORUM
Piotr Fronczewski z żoną Ewą i córką Magdaleną 1991 rok / fot. JAN BOGACZ

Aktorem miotały sprzeczne uczucia. Kochał żonę i dzieci, ale odczuwał silny pociąg do ślicznej, młodszej koleżanki. Aktor podjął decyzję, by wyznać prawdę żonie.

W pewnym momencie postanowiłem wszystko żonie powiedzieć, rozstać się, dogadać kwestię opieki nad córkami, usankcjonować tę całą sytuację. Ja biorę jedną dziewczynkę, ty drugą. No dziękujemy sobie po prostu... Pojechaliśmy z żoną gdzieś pod miasto. Powiedziałem Ewie o wszystkim. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała. To był dla niej wstrząs - opowiada Fronczewski.

Żona Fronczewskiego dała mu jednak drugą szansę i wybaczyła zdradę.

Piotr Fronczewski    2017-08-28
KAPIF.pl

Krzysztof Włodarczyk Krzysztof Włodarczyk KAPIF.pl

Krzysztof Włodarczyk

Krzysztof Włodarczyk również ma w swoim życiu mroczny epizod związany z brakiem wierności. Po latach był w stanie odważnie się z tym zmierzyć, a co więcej, uzyskać przebaczenie żony.

Wiele przygód, brzydko mówiąc, zdrad czy wpadek [wybaczyła mi - red.]. Inna powiedziałaby: 'Ej, facet, to koniec, spadaj'. A my porozmawialiśmy jak dorośli ludzie, dziękuję jej za to. Dziś mam koleżanki, ale to tylko koleżanki, Olga, Ola, Aśka, Pola, Agnieszka. Fajnie się spotkać, pogadać. Gosia mówi: 'Jesteś niepoprawnym kobieciarzem. Bez kobiet byś zwariował'. A ja wiem, że byłbym skończonym kretynem, gdybym teraz ukrywał jakiś romans - mówił w rozmowie z 'Galą'.

)Krzysztof Diablo Wlodarczyk    2017-01-21
KAPIF.pl

Kristen Stewart Kristen Stewart Evan Agostini / Evan Agostini/Invision/AP

Kristen Stewart

Kristen Stewart tworzyła z Robertem Pattinsonem parę idealną. Poznali się na planie "Zmierzchu", a filmowa miłość przeniosła się w rzeczywistość. Kiedy w 2012 roku świat obiegły zdjęcia, na których aktorka jest w czułych objęciach z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca"  Rupertem Sandersem, wszyscy byli w szoku. Sama aktorka przyznała się do zdrady.

Jest mi niezmiernie przykro z powodu bólu i kłopotów, jakie wyrządziłam bliskim mi osobom i wszystkim, których w jakiś sposób to dotyczy. Ta chwilowa nieostrożność zagroziła najważniejszej rzeczy w moim życiu i osobie, którą kocham i szanuję najbardziej na świecie - Robowi. Kocham go, kocham go, tak strasznie przepraszam... - napisała w oświadczeniu.

Ich związek jednak nie przetrwał, a Kristen Stewart zaczęła się spotykać z kobietą, Alicią Cargile.

Kristen Stewart i Robert Pattinson
AP

Tori Spelling z rodziną Tori Spelling z rodziną PRPhotos.com / PRPhotos.com

Dean McDermott

Dean McDermott jest mężem znanej z serialu "Beverly Hills 90210" aktorki Tori Spelling. Aktorka potem bardziej była popularna z własnego reality show "Tru Tori", niż z dokonań aktorskich. Tam jednak dowiedzieliśmy się, że była zdradzana przez męża. Wyznanie zostało poczynione przez niego osobiście.

To był mój najgorszy koszmar, zdradziłem żonę. Nie kontrolowałem się. Seks był ucieczką, tak samo jak alkohol i narkotyki - powiedział McDermott.

Co ciekawe, winę wzięła na siebie Tori.

Byłam wściekła. Nigdy nie mogłam dać mu wystarczająco dużo seksu. Nigdy nie będzie dość zadowolony ze mnie. Nie zasługuję na Ciebie - mówiła.

Ich małżeństwo przetrwało jednak zawirowania, a Spelling urodziła 5. dziecko.

L07/16/2011 - Tori Spelling and Dean McDermott - 29th Annual Los Angeles Gay & Lesbian Film Festival - Hoarders: Untold sTORI' Premiere - Arrivals - John Anson Ford Amphitheatre - Hollywood, CA, USA - Keywords: Outfest 2011 Orientation: Portrait - False - Photo Credit: Claudio Uema / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait
Claudio Uema / PR Photos / Claudio Uema / PR Photos

Olivier Giroud z żoną Jennifer Olivier Giroud z żoną Jennifer Landmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

Olivier Giroud

Olivier Giroud, żonaty piłkarz Arsenalu, został w lutym przyłapany na gorącym uczynku. Dziennikarze "Irish Sun" byli świadkami jak jego kochanka, Celia Sharif, wychodziła z jego pokoju. Żeby tego było mało, gazeta opublikowała też zdjęcie piłkarza z telefonu jego kochanki - na zdjęciu pozował w samej bieliźnie. Piłkarz w końcu przyznał się do zdrady i zapewnił, że walczy o wybaczenie.

Teraz muszę walczyć o moją rodzinę i mój klub i prosić o wybaczenie. Nic innego w tej chwili się nie liczy.
Przepraszam żonę, przyjaciół i menedżera, mój klub i fanów Arsenalu - napisał na Twitterze.

Wpisy na profilu Oliviera Girouda
Screen z Twitter.com/Olivier Giroud

R11/28/2016 - Olivier Giroud and Jennifer Giroud - I Am Bolt' World Premiere - Arrivals - Odeon Leicester Square - London, UK - Keywords: Vertical, Sport, Usain Bolt Biography, the fastest man in history, runner, running, Arrival, Red Carpet Event, Portrait, Photography, Arts Culture and Entertainment, Attending, Celebrities, Celebrity, Person, People, Topix, Bestof, 'I Am Bolt' UK Premiere Arrivals, England, United Kingdom, Britain, Ref:LMK386-62310-291116 Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Landmark / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1
Landmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

Kevin Hart Kevin Hart Screen z Instagram.com/Kevin Hart

Kevin Hart

We wrześniu w internecie pojawiły się zdjęcia na których widać Kevina Harta figlującego w samochodzie z kochanką. Osoba, która je udostępniła, była również w posiadaniu kompromitującego aktora filmu i szantażowała go: film nie zostanie upubliczniony, jeżeli Hart zapłaci okup. Mówiono, że chodzi nawet o 15 milionów dolarów. Pieniądze prawdopodobnie nie trafiły do szantażysty, bo film znalazł się w posiadaniu redakcji TMZ.

Kevin Hart nie miał wyjścia. Przyznał się do zdrady i opublikował oświadczenie.

Chciałbym przeprosić moją żonę i dzieci. Obiecuję poprawę. Nie jestem idealny, nigdy nie uważałem, że jestem.
W obecnym momencie życia czuję, jakby ktoś celował mi w plecy. Dlatego muszę podejmować mądre decyzje, choć ostatnio nie wychodziło mi to najlepiej. Nie jestem idealny i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej (...). Popełniłem bardzo duży błąd, wszedłem w złe środowisko, gdzie dzieją się same złe rzeczy. 

Kevin Hart
Screen z Instagram.com/Kevin Hart