Olga Buława najpiękniejszą Polką. Skończyła prawo, pracuje jako stewardessa. Zobaczcie jej prywatne zdjęcia

Olga Buława z tytułem Miss Polski 2018. Kim jest 27-letnia piękność?

Za nami finał wyborów Miss Polski 2018. Rywalizacja była zacięta, lecz ostatecznie tytuł i korona najpiękniejszej Polki trafiły do Olgi Buławy, która w konkursie reprezentowała województwo zachodniopomorskie. Kim jest piękna brunetka, która zachwyciła jury? 

Miss Polski 2018. Olga Buława - kim jest? 

Olga Buława to 27-latka, która pochodzi ze Świnoujścia. Dziewczyna ukończyła niedawno studia na Uniwersytecie SWPS, zdobywając tym samym tytuł magistra prawa. Na co dzień Olga mieszka w Warszawie. Co jednak najciekawsze, nowa Miss Polski już od pięciu lat pracuje jako stewardessa w PLL LOT. Olga przyznała, że początkowo naprawdę bała się latać, jednak teraz podróże samolotem sprawiają jej ogromną przyjemność. Ciężka praca sprawiła, iż w tej chwili Buława jest już szefową pokładu. Czy z racji na wygraną w konkursie Olga postanowi zrezygnować z pracy? 

 

Warto dodać, że tegoroczny konkurs miss nie był dla Olgi debiutem. Z jej profilu na Instagramie możemy dowiedzieć się, że Olga ma na swoim koncie również tytuł II Wicemiss Polski Województwa Zachodniopomorskiego. Buława kocha podróżować, a bajkowymi fotografiami ze swoich wypraw chętnie dzieli się w sieci. Instagram nowej Miss Polski obfituje również te bardziej prywatne zdjęcia Olgi. Ta dziewczyna z pewnością nie wstydzi się swojego ciała.

Zobacz wideo

Koniecznie zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie więcej zdjęć, jakimi Olga chwali się na Instagramie.

Jesteście zadowoleni z tego werdyktu?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.