Stanisława Celińska ma problemy zdrowotne. Ból nóg nie pozwala jej na chodzenie. Aktorka zrezygnowała nawet z roli w "Koglu-moglu"

Stanisława Celińska z powodu problemów zdrowotnych musiała zrezygnować z udziału "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Pojawił się też problem przy nagrywaniu "Barw szczęścia".

Jak podaje "Super Express", Stanisława Celińska ma problemy z nogami. Z powodu choroby musiała zrezygnować z udziału w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Aktorka z występu w najnowszej komedii wycofała się niemalże w ostatniej chwili. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć poinformowała, że obawia się, że mimo chęci nie da rady wytrzymać do końca nagrań. 

Bardzo chciała zagrać, ale względy osobiste, zdrowotne nie pozwoliły jej na to. Powiedziała: Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca. Wcześniej ustalaliśmy już terminy, a jednak mimo wszystko musiała zrezygnować - powiedziała scenarzystka Ilona Łepkowska.

Stanisława Celińska ma problemy z nogami

Problem pojawił się także przy kręceniu "Barw szczęścia", w których gra Celińska. W tym momencie opóźniane są zdjęcia do serialu. Według ustaleń tabloidu, ból nie pozwala aktorce na chodzenie i zbyt długie przebywanie w pozycji stojącej.

Z powodu problemów zdrowotnych pani Stanisławy zdarzają się opóźnienia w realizacji zdjęć do "Barw szczęścia" - zdradziła tabloidowi osoba z Telewizji Polskiej.

Zdrowie na szczęście pozwala jej na występy w swoich recitalach. Tam aktorka większość czasu spędza na siedząco.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: