Mikołaj Roznerski zagra w filmie "Kogel-Mogel 3". Wiemy, w kogo się wcieli

Mikołaj Roznerski dołączył do obsady filmu "Kogel-Mogel 3". Wcieli się w postać Piotrusia Wolańskiego.

Na początku roku pojawiła się informacja, że zostanie nakręcona trzecia część filmu "Kogel-Mogel". Na ekranie zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, który wcieli się w postać Piotrusia, w którego w przeszłości wcielał się Maciej Koterski.

"Kogel-Mogel 3" - obsada

Oprócz Roznerskiego o tę rolę starali się ponoć także Mateusz Damięcki i Piotr Stramowski. Producenci mieli powiedzieć aktorowi, że praktycznie na 100 proc. zagra syna Wolańskich.

Znamy także nazwiska innych aktorów, którzy pojawią się w 3. części. Ze starej obsady zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską, która wcieli się w postać Kasi Zawady, Ewę Kasprzyk i Zdzisława Wardejna, którzy znowu zagrają małżeństwo Wolańskich, Katarzynę Łaniewską, czyli mamę Kasi, oraz Stanisławę Celińską i Pawła Nowisza, którzy grali sąsiadów Kasi i Pawła.

"Kogel-Mogel"

"Kogel-Mogel 3" to kontynuacja, a nie remake. Zawada będzie już dojrzałą kobietą, której nie ułożyło się życie. Będzie zgorzkniałą rozwódką, mieszkającą z trzydziestoletnim synem i mamą na wsi. Państwo Wolańscy doczekali się córki, jednak na razie nie wiadomo, kto ją zagra. Krążą plotki, że brana jest pod uwagę Barbara Kurdej-Szatan. Premiera filmu zapowiedziana jest na wiosnę 2019 roku.

Waszym zdaniem Mikołaj Roznerski pasuje do roli Piotrusia Wolańskiego?

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.