Travis Scott opowiedział o córce. "Nie wiedziałem, że mogę kochać tak mocno". Po raz pierwszy zdobył się na takie wyznania!

Travis Scott po dziewięciu miesiącach od przyjścia na świat jego córki Stormi zdecydował się o niej opowiedzieć. Nie ukrywał przy tym wzruszenia.

9 miesięcy temu Kylie Jenner i Travis Scott po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Stormi. Raper do tej pory nie opowiadał o tym, jak się czuje w roli ojca i co się zmieniło po narodzinach dziecka. Jednak teraz się na to odważył i w show Ellen DeGeneres udzielił szczerego wywiadu.

Travis Scott po raz pierwszy o Stormi

Scott wspierał Kylie podczas porodu. Był bardzo zdenerwowany, jednak mimo to odważył się przeciąć pępowinę. Doskonale pamięta uczucie, które towarzyszyło mu, gdy po raz pierwszy wziął córkę na ręce:

Na sali byłem taki zdenerwowany. Byliśmy tacy młodzi. Kiedy po raz pierwszy masz dziecko w ramionach, to po prostu nie da się tego kontrolować, to obezwładnia całe twoje ciało - mówił.

Zdobył się także na bardzo osobiste wyznanie. Po tych słowach można stwierdzić, że córka szybko stała się jego "oczkiem w głowie":

Nie wiedziałem, że mogę kochać tak mocno - dodał.

W tych pierwszych momentach bardzo pomogła mu Kris, która go wspierała i była dla niego oparciem. Całość możecie zobaczyć tutaj:

 

Zaskoczył was tym co, co powiedział Elen?

Zobacz wideo

AW