Kylie i Travis zagrali w "The Kylie Quiz". Raper nie wiedział nawet, jak nazywają się jej psy! A to był dopiero początek

Kylie Jenner i Travis Scott zagrali w grę przygotowaną przez magazyn "GQ", z której wyszło, że ukochany celebrytki nie ma pojęcia o niektórych aspektach jej życia.

Najnowsza okładka magazynu "GQ", na której wspólnie pozują Kylie Jenner i jej partner, Travis Scott, odbiła się szerokim echem. Domniemuje się, że gazeta zarobi na tym krocie, zwłaszcza, że zakochani rzadko pokazują się razem publicznie. Nieczęsto publikują też wspólne zdjęcia na Instagramie, dlatego nie bez przyczyny mówi się, że ten numer "GQ" może stać się najbardziej dochodowym w historii. 

"The Kylie Quiz" - Travis Scott odpowiada na pytania dotyczące Kylie Jenner

Para udzieliła magazynowi obszernego wywiadu, a także wzięła udział w grze "The Kylie Quiz", w której Scott musiał odpowiadać na pytania dotyczące Jennerki. Okazało się, że raper ma poważne braki w wiedzy na temat matki swojego dziecka

 

Choć partner Kylie może pochwalić się wynikiem testu 20/23, zaskoczył nas błędnymi odpowiedziami na (tak naprawdę podstawowe) pytania, na które nawet my znaliśmy odpowiedź. 

Travis Scott nie zna Kylie Jenner

Jak się okazuje, Travis Scott nie znał imion psów celebrytki. Wierni fani wiedzą, że to Norman, Bambi, Rosy i Harley. Tym bardziej dziwi więc fakt, że nie wie tego jej własny chłopak. Raper nie znał też pełnych imion rodziców Kylie, Kris i Bruce'a (Kristen i William).

embed

Kolejne pytanie, na które nie udało mu się odpowiedzieć dotyczyło tatuaży celebrytki. Travis nie zdawał sobie sprawy ze wszystkich, więc Kylie przypomniała mu o swoim pierwszym, czyli małym serduszku na ramieniu.

embed

Scott wiedział natomiast, w jakim miejscu znajduje się największa blizna Jennerki, to, że jej ulubionym kolorem jest czarny oraz to, ile zajmuje jej wykonanie makijażu.

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner przez trzy lata spotykała się z Tygą. Ich burzliwy związek jednak rozpadł się ostatecznie, a od maja 2017 roku Jennerka spotyka się z Travisem Scottem. Kylie ewidentnie gustuje w muzykach, bo za każdym razem wiąże się z właśnie z raperem. Choć Kylie i Travis spotykają się rok, już doczekali się swojego pierwszego dziecka - córki Stormi Webster. Skąd takie nazwisko? Okazuje się, że Travis Scott to tylko pseudonim artystyczny. 

 

25-letni raper tak naprawdę nazywa się Jacques Webster. Amerykanin jest autorem tekstów i producentem muzycznym. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat i już wtedy skupił się na produkcji hip-hopu. W 2008 roku na portalu społecznościowym Myspace wydał swoją pierwszą płytę.  

Po ukończeniu college'u, Webster przeprowadził się z Houston do Waszyngtonu, aby dalej rozwijać się muzycznie. Następnie przeniósł się do Los Angeles. Niestety, rodzice odcięli się od niego finansowo i był zmuszony do powrotu do Houston. Nie przestawał jednak działać w branży muzycznej. Ostatecznie udało mu się osiągnąć spory sukces. Raper miał szansę wystąpić przed tegorocznym Super Bowl 2018, jednak odwołał swój koncert, bo jak się później okazało, w tym czasie Kylie zaczynała rodzić.

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.