Synowa Krzysztofa Materny jest modelką fitness. Ma obłędne ciało i wygrywa puchary

Alicja Pyszka jest synową popularnego dziennikarza Krzysztofa Materny. Okazuje się, że zawodowo zajmuje się fitnessem i ma na tym polu spore sukcesy. Jej sylwetka robi piorunujące wrażenie.

Krzysztof Materna w ubiegłym roku dowiedział się, że ma już dorosłego syna. Jacek Bazan, znany dziennikarz śledczy, opowiedział w mediach, że badania genetyczne potwierdziły pokrewieństwo.Pan Jacek ma oszałamiająco wysportowaną żonę, Alicję.

Synowa Krzysztofa Materny ma boskie ciało

Alicja Pyszka Bazan jest mamą trzyletniej Sary. Wybrała sobie bardo wymagającą karierę - jest trenerką fitness i startuje w zawodach dla kulturystek. Na jej Instagramie jest mnóstwo zdjęć, na których pokazuje, jak ciężko ćwiczy i jakie ma z tego efekty. Ma naprawdę pokaźną bazę fanów, bo obserwuje ją blisko 70 tys. osób.

Widać, że FitAla wie co robi, bo ma mięśnie na każdym centymetrze ciała,a przy okazji jest ciągle bardzo filigranowa i kobieca.

 

Pani Alicja oprócz zdjęć dorzuca też motywacyjne hasła. Przebija z nich prawdziwa filozofia sportowego sukcesu:

Nie siedź bezczynnie czekając, aż coś samo do ciebie przyjdzie. Walcz o to, czego pragniesz, weź na siebie odpowiedzialność.
Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy, jest kochanie tego, co się robi.
Nie wolno lękać się niczego i uważać za zakazane czegokolwiek, czego pragnie w nas nasza dusza.

Teraz przygotowuje się do zawodów w Katowicach. My wróżymy jej sukces, a Wy?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>