Znany dziennikarz twierdzi, że jest synem Krzysztofa Materny. "Bardzo się cieszę, że odnalazłem prawdziwego ojca"

Jacek Bazan - dziennikarz, który pracował m.in. dla TVN-u - twierdzi, że jest synem Krzysztofa Materny. Satyryk nie komentuje sprawy.

Jacek Bazan przez całe życie sądził, że jego ojciec odszedł od matki lata temu. Niedawno znany dziennikarz śledczy miał się dowiedzieć, że jego ojcem jest aktor i satyryk, Krzysztof Materna. Rzekomo potwierdziły to badania genetyczne.

Bardzo się cieszę, że odnalazłem prawdziwego ojca. Trzeba czasu żebyśmy mogli mówić o budowaniu relacji, jeśli po obu stronach będzie dobra wola. Nie kierowały mną żadne pobudki materialne, nie po to go odnajdywałem, żeby cokolwiek chcieć. Jesteśmy dojrzałym mężczyznami z poukładanym życiem rodzinnym, życie toczy się dalej - mówi Jacek Bazan w rozmowie Pudelek.pl.

Z kolei w rozmowie z "Super Expressem" dziennikarz opisuje, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Materną.

Zadzwoniłem i zaproponowałem spotkanie. Wtedy usłyszałem, że wiele osób chce się z nim spotkać. Musiałem więc powiedzieć od razu, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest moim ojcem. Dla niego i dla mnie to było jak scena z filmu. Przez lata go lubiłem, widząc go w programach jako młody widz. Mam duży szacunek do pana Krzysztofa za to, co zrobił w życiu, jaki jest.
Już na samym początku zapewniłem go i bardzo wyraźnie podkreślam, że rozumiem kłopot, w jakim się znalazł. Dodam, że tu nie ma pobudek materialnych, nie mam żadnych roszczeń, nie chodzi o jego majątek - zapewnia Bazan.

Materna nie komentuje sprawy.

red

Więcej o: