Edyta Herbuś już po ślubie? Najnowsze zdjęcia z jej partnerem na to wskazują

Edyta Herbuś prawdopodobnie została żoną swojego ukochanego, Piotra Bukowieckiego. Na najnowszych wspólnych zdjęciach pary możemy dostrzec obrączki na ich dłoniach.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki prawdopodobnie są już małżeństwem. Mogą świadczyć o tym obrączki, które pojawiły się na ich dłoniach. Jednak jak na razie tancerka nie odniosła się do tych doniesień.

Edyta Herbuś wyszła za mąż?

Celebrytka i jej ukochany pojawili się razem w Gdyni, gdzie odbywa się 43. Festiwal Filmowy. Herbuś zagrała jedną z ról w filmie Marka Koterskiego "7 uczuć". Jednak to nie jej gra aktorska wywołała najwięcej emocji, a obrączki na palcach tancerki i jej ukochanego:

Edyta Herbuś podczas 43. Festiwalu Filmowego w GdyniEdyta Herbuś podczas 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni KAPIF.pl

Edyta Herbuś z partnerem podczas 43. Festiwalu Filmowego w GdyniEdyta Herbuś z partnerem podczas 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni KAPIF.pl

Herbuś nie ukrywała nigdy w wywiadach, że trafiła na człowieka, z którym ma podobną wizję wspólnego życia:

Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień (...). Jestem szczęśliwa i pełna optymizmu. Mam jakiś spokój wewnętrzny, że wszystko się dzieje tak, jak trzeba - wyznała Edyta Herbuś w programie "Pytanie na śniadanie" w marcu.

Jak na razie do mediów nie przedostały się informacje o ceremonii. Oboje także nie skomentowali oficjalnie tego, że są małżeństwem. Próbowaliśmy się skontaktować z Edytą Herbuś, jednak czekamy jeszcze na odpowiedź.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki

O tym, że Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki są razem, dowiedzieliśmy się na początku roku. Mężczyzna wcześniej był narzeczonym Doroty Gardias, a także jest ojcem jej dziecka. Para poznała się podczas współpracy przy realizacji projektu dla TVN. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie. Związek jednak rozpadł się w 2015 roku. Edyta Herbuś zaś wcześniej związana była z Mariuszem Trelińskim, z którym rozstała się na początku 2017 roku.

Jednak chyba już teraz możemy pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.