Agata i Andrzej Dudowie zainaugurowali dziś Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Prezydencka para była w doskonałych humorach i przybyła na miejsce, trzymając się za ręce. Największą uwagę zwrócił jednak oryginalny strój Agaty Kornhauser-Dudy.
Pierwsza dama w modzie zawsze stawia na klasykę, co z jednej strony jest bardzo bezpieczne i pomaga uniknąć wpadki, a z drugiej - grozi nudą. Tym razem wybrała strój, który nie rozczarował: czarny garnitur o klasycznym fasonie byłby zwyczajny do bólu, gdyby nie kolorowy, kwiatowy nadruk - w dodatku tylko po jednej stronie. Do tego Agata Duda dobrała różowe czółenka, dzięki czemu uzyskała bardzo miły dla oka efekt. Stylizacja idealna na późne lato.
AGATA DUDA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>
Narodowe Czytanie to akcja społeczna organizowana przez Prezydenta RP od 2012 roku. Ma propagować znajomość literatury narodowej. W jej ramach fragmenty największych polskich dzieł literackich są odczytywane publicznie. W tym roku padło na "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego.
WJ
"Taniec z gwiazdami" popłynął? Nie uwierzycie, co wybrzmiało, gdy Pawłowski wszedł na parkiet
Prokop mocno podpadł Polakom mieszkającym w USA. Zasypują go wiadomościami
Widzowie komentują występ Komarnickiej i Terrazzino w "TzG". "Ta para nie powinna mieć miejsca"
Fabijański zadebiutował w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie już wydali werdykt
Trzaskowski o ostatnich wyborach. Tak się czuł, gdy rano okazało się, że wygrał Nawrocki
Krzysztof Gojdź komentuje nowy wygląd Jima Carreya. Lista zabiegów jest długa
Wokalista disco polo utknął w Dubaju. "Sytuacja jest bardzo niepewna"
Włodarczyk jest gotowa na ewakuację z Dubaju. "Staramy się normalnie funkcjonować"
Napięta sytuacja w Dubaju. Marcelina Zawadzka relacjonuje trudności z ewakuacją