Z profilu strój Agaty Dudy wydawał się zwyczajny. Najlepszy efekt był, gdy stanęła przodem

Agata i Andrzej Dudowie pojawili się dziś w Ogrodzie Saskim na Narodowym Czytaniu "Przedwiośnia". Pierwsza dama zaskoczyła oryginalnym strojem w asymetryczny wzór.

Agata i Andrzej Dudowie zainaugurowali dziś Narodowe Czytanie "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Prezydencka para była w doskonałych humorach i przybyła na miejsce, trzymając się za ręce. Największą uwagę zwrócił jednak oryginalny strój Agaty Kornhauser-Dudy.

Agata Kornhauser-Duda w oryginalnym garniturze

Pierwsza dama w modzie zawsze stawia na klasykę, co z jednej strony jest bardzo bezpieczne i pomaga uniknąć wpadki, a z drugiej - grozi nudą. Tym razem wybrała strój, który nie rozczarował: czarny garnitur o klasycznym fasonie byłby zwyczajny do bólu, gdyby nie kolorowy, kwiatowy nadruk - w dodatku tylko po jednej stronie. Do tego Agata Duda dobrała różowe czółenka, dzięki czemu uzyskała bardzo miły dla oka efekt. Stylizacja idealna na późne lato.

AGATA DUDA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie to akcja społeczna organizowana przez Prezydenta RP od 2012 roku. Ma propagować znajomość literatury narodowej. W jej ramach fragmenty największych polskich dzieł literackich są odczytywane publicznie. W tym roku padło na "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego.

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.