Robert Janowski wyprawił 18-kę córce. Jak ją spędziła? Dość nietypowo

Robert Janowski jest ojcem dwóch córek i ta druga w sierpniu skończyła już 18 lat. Dumny tata nie kryje wzruszenia, bo wkrótce czekają ich zmiany w życiu.

Robert Janowski świętował ze swoją młodszą córką Tolą jej 18. urodziny.

Robert Janowski wyprawił córce osiemnastkę

Tola Janowska nie może narzekać na nudę. Dziewczyna skończyła 9 sierpnia osiemnaście lat i z tej okazji miała aż dwie imprezy. Nastolatka najpierw spędziła noc w lesie w gronie swoich znajomych - donosi Party.pl.

Postanowiła, że osiągniecie pełnoletniości uczci w pierwszej kolejności wyprawieniem ogniska. Tak też zamiast tortu pałaszowała z przyjaciółmi grillowane kiełbaski.

Ale to nie koniec atrakcji. Kiedy impreza w lesie dobiegła końca, tata Robert Janowski postanowił, że on też będzie miał wkład w celebrację tego święta. Zaprosił Tolę, jej starszą siostrę Anielę i żonę Monikę na kolację do restauracji.

Atmosfera ponoć była bardzo miła, ale i nostalgiczna. Tola postanowiła, że wyjedzie z Polski. Dumny tata nie ukrywa, że to był emocjonalny wieczór:

Jestem bardzo wzruszony, że już druga moja córka wyfruwa z gniazda, ale też dumny, że mam tak wspaniałe dzieci - powiedział Janowski w rozmowie z "Party".

Mimo to wszyscy świetnie się ponoć bawili, a humorów nie zepsuł im nawet koniec występów Roberta Janowskiego z "Jaka to melodia".

Robert Janowski - rodzina

Robert Janowski ma dwie córki,Tolę i Anielę, oraz syna Makarego. Dziennikarz rozwodził się dwukrotnie. Jego pierwszą wybranką była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. Drugą żoną Janowskiego była Katarzyna Dańska, z którą ma dwie córki: Anielę i Tolę. Kiedy jednak Janowski poznał w 2013 roku Monikę Głodek, rozwiódł się z drugą partnerką i ożenił z nową wybranką. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Robert Janowski wyprawił 18-kę córce. Jak ją spędziła? Dość nietypowo
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  nie wolno palic ognisk w lesie,chyba,ze bylo to miejsce wyznaczone,drewno zakupione u lesniczego,lub 100 m od lasu,moze lepiej sie nie chwalic

 • Gość: koko

  Oceniono 4 razy 0

  a o mamusi dziewczę nie zapomniało przypadkiem...?

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 0

  no i fajnie..

 • Gość: marycha

  Oceniono 3 razy -1

  a czemu janowski nie zaprosil swojego ojca- ksiedza???co i matke swoich dzieci ???? tylko obcą babę Monike zlodziejke od futer !!!!!

 • mick64

  Oceniono 1 raz -1

  "18-kę"... i to jeszcze z przeniesieniem... JAB, nieuku, tyle pięknych zawodów jest...

 • Gość: ola

  Oceniono 2 razy -2

  hahaha....dobrze ze wzięli sie za skórę Janowskiego.....ktory oszukiwal w tym programie i po 1 sek...jego znajomi juz wiedzieli jaka hahaha- to melodia.....oszust tak jak ta monika zlodziejka od futer a jego ojciec to byly proboszcz z gdyni !!!!! wiec janowski ma miliony !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX