Robert Janowski wyprawił 18-kę córce. Jak ją spędziła? Dość nietypowo

Robert Janowski jest ojcem dwóch córek i ta druga w sierpniu skończyła już 18 lat. Dumny tata nie kryje wzruszenia, bo wkrótce czekają ich zmiany w życiu.

Robert Janowski świętował ze swoją młodszą córką Tolą jej 18. urodziny.

Robert Janowski wyprawił córce osiemnastkę

Tola Janowska nie może narzekać na nudę. Dziewczyna skończyła 9 sierpnia osiemnaście lat i z tej okazji miała aż dwie imprezy. Nastolatka najpierw spędziła noc w lesie w gronie swoich znajomych - donosi Party.pl.

Postanowiła, że osiągniecie pełnoletniości uczci w pierwszej kolejności wyprawieniem ogniska. Tak też zamiast tortu pałaszowała z przyjaciółmi grillowane kiełbaski.

Ale to nie koniec atrakcji. Kiedy impreza w lesie dobiegła końca, tata Robert Janowski postanowił, że on też będzie miał wkład w celebrację tego święta. Zaprosił Tolę, jej starszą siostrę Anielę i żonę Monikę na kolację do restauracji.

Atmosfera ponoć była bardzo miła, ale i nostalgiczna. Tola postanowiła, że wyjedzie z Polski. Dumny tata nie ukrywa, że to był emocjonalny wieczór:

Jestem bardzo wzruszony, że już druga moja córka wyfruwa z gniazda, ale też dumny, że mam tak wspaniałe dzieci - powiedział Janowski w rozmowie z "Party".

Mimo to wszyscy świetnie się ponoć bawili, a humorów nie zepsuł im nawet koniec występów Roberta Janowskiego z "Jaka to melodia".

Robert Janowski - rodzina

Robert Janowski ma dwie córki,Tolę i Anielę, oraz syna Makarego. Dziennikarz rozwodził się dwukrotnie. Jego pierwszą wybranką była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. Drugą żoną Janowskiego była Katarzyna Dańska, z którą ma dwie córki: Anielę i Tolę. Kiedy jednak Janowski poznał w 2013 roku Monikę Głodek, rozwiódł się z drugą partnerką i ożenił z nową wybranką. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.