Popularny youtuber Marcin Dubiel dał bezdomnemu buty od Kanye Westa. Fani zbulwersowani. "Dla wyświetleń"

Marcin Dubiel - popularny youtuber wręczył bezdomnemu kosztowne buty od Kanye Westa. Całą akcję nagrał i opublikował na swoim kanale na YouTube. Wywołał tym falę oburzenia.

Marcin Dubiel na co dzień święci triumfy na portalu YouTube. Niedawno postanowił nagrać film, na którym pomaga bezdomnemu. Oczywiście w charakterystyczny dla siebie sposób. Na nagraniu widać jak przypadkowemu bezdomnemu wręcza buty od Kanye Westa i pieniądze. Nagranie nosi tytuł: "Daliśmy bezdomnemu Yeezy i 1000 zł. Wzruszył się". W czystość intencji youtubera wątpi jednak część jego fanów. 

Marcin Dubiel dał bezdomnemu buty od Kany Westa

Marcin i Bartek wyruszyli do centrum Warszawy w celu znalezienia bezdomnego i potrzebującego, któremu mogliby pomóc. Okazało się, że to trudne zadanie. Zanim panowie znaleźli swojego bohatera, postanowili pomóc staruszce sprzedającej kwiaty i mężczyźnie handlującemu warzywami. Jak? Wykupili cały ich towar.

W końcu udało im się znaleźć bezdomnego, któremu zdecydowali się wręczyć pieniądze i prezent. Mężczyzna otrzymał buty od Kanye Westa i 1000 zł.

Na poprawę humoru - powiedział Marcin wręczając prezent.

Całą akcję można obejrzeć poniżej:

 

Internauci nie czują się przekonani, a pod filmem na próżno szukać pozytywnych komentarzy. Większość osób uważa, że cała akcja powstała na potrzeby wyświetleń i zrobienia wokół siebie rozgłosu.

'Bezinteresowne' pomaganie = wyświetlania, a co za tym idzie, pieniądze. Jeśli tak naprawdę chcesz pomóc, to przelej jakąś sumę na fundację , chętnie podeślę ci jakąś. Skoro masz tyle kwitu, że rozdajesz Yeezy bezdomnym. Zrób coś, co naprawdę pomoże ludziom, którzy bardzo tego potrzebują!
Nie lepiej było mu dać normalne buty? Za tą kasę byłoby więcej dla innych... Bezdomny w Yeezy? Serio?
Zrobione tylko dla wyświetleń...

Internauci śmieją się też, że Marcin i Dubiel wykonują całą akcję w bluzach marki Gucci.

Mogliście chociaż odpuścić z tymi stylizacjami...
Na każdym kroku musisz podkreślać swój prestiż? Nawet poprzez ciuchy? Żenada!

Przypomnijmy, że ostatnio w podobny sposób "pomogła" Szusz. Youtuberka postanowiła urządzić czarnoskórym dzieciom "bitwę o cukierki". Uśmiechnięta vlogerka stanęła między dziećmi i wyciągnęła ręce, w których trzymała cukierki, do góry. Dzieci przepychały się, a niektóre nawet zaczęły płakać. Całą sytuację nagrała i opublikowała na swoim kanale na YouTube.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, śledź nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.