Taylor Swift zakpiła na swoim koncercie z Kim Kardiashian. Nikt nie miał wątpliwości, że chciała jej dopiec

Taylor Swift i Kim Kardashian są od dłuższego czasu na wojennej ścieżce. Teraz piosenkarka publicznie wbiła szpilę Kim, a ludzie to nagrali.

Taylor Swift odbiła piłeczkę do Kim Kardashian, po tym jak celebrytka napisała, że Światowy Dzień Węża to święto piosenkarki.

Taylor wbija szpilę Kim Kardashian

Kim Kardashian jeszcze w 2016 roku napisała tweeta o Światowym Dniu Węża, w którym zasugerowała, że chodzi jej o Taylor Swift i jej podły charakter. Taylor Swift teraz wykorzystuje każdą możliwą okazję, żeby jakoś do tego nawiązać. Tak też na ostatnim koncercie w Clevland, kiedy śpiewała piosenkę ''Look What You Made Me Do'' życzyła tłumowi:

Szczęśliwego Dnia Węża. To mój ulubiony dzień w roku.

Wybór piosenki nie był przypadkowy. Taylor napisała ją po aferze z piosenką Kanye Westa ''Famous''.

Taylor Swift i Kim Kardashian - Od czego się zaczęło?

Mąż Kim Kardashian zaśpiewał w ''Famous'' o młodej piosenkarce, sugerując, że to dzięki niemu jest słynna i pokazał jej gołego sobowtóra w teledysku.

Na tym zabawa się nie skończyła, Kanye nawiązał też do tego, jak przerwał Taylor przemówienie w trakcie gali Video Music Awards 2009.

Taylor potem twierdziła, że się nie zgodziła, żeby użyto w utworze jej nazwiska, a Kim Kardashian wrzuciła do sieci nagranie, które miało być dowodem, że taka zgoda się pojawiła. Od tego czasu Taylor ma spore problemy z prasą. Teraz w trakcie swojej ostatniej trasy Taylor Swift wykorzystuje motyw węża obficie.

Generalnie, naszym zdaniem cała trójka zachowuje się jak dzieci. Też tak myślicie?

Wielki powrót Taylor Swift! Nowa płyta, "Reputation", będzie zemstą za wszystko, co ją spotkało?

JAB