Wrogowie moich wrogów są moimi przyjaciółmi. Pamiętała o tym Kim Kardashian. Koncertowo dopiekła Taylor Swift!

Festiwal uszczypliwości i zakamuflowanych złośliwości w wykonaniu Taylor Swift i jej wrogów to już prawdziwa sztuka. Tym razem kolejny tego opus magnum nienawiści sponsoruje Kim Kardashian.

Pamiętacie z kim przyjaźni się Taylor Swift? My też nie potrafimy wymienić nikogo poza Seleną Gomez, za to znacznie łatwiej przychodzi odpowiedź, z kim się NIE przyjaźni. Lista jest długa, a otwierają ją Katy Perry i Kim Kardashian. Przyjaźń do grobowej deski z pierwszą z pań zakończyła się w momencie, gdy jedna drugiej podkradła tancerzy podczas trasy koncertowej. Natomiast w przypadku Kim to kwestia rodzinnej solidarności. Swift od czasu pijackiego występu Westa na Grammy ma niezakończony konflikt, który główni zainteresowani rozbudowali o kolejne wątki.

embed

Trio od lat prowadzi medialną wojnę podjazdową, przerzucając się zakamuflowanymi złośliwościami. Czas na kolejny odcinek i cóż... Czapki z głów przed Kim Kardashian.

embed

Wielki dzień Taylor

Przed weekendem Taylor Swift miała swój wielki dzień. Światło dziennie ujrzała jej najnowsza płyta "Reputation". Czy istnieje sposób, aby zepsuć artyście dzień premiery długo wyczekiwanego albumu? Kim Kardashian to się udało (albo była bardzo blisko).

Wrogowie moich wrogów...

Jak mówią, "wrogowie moich wrogów" są moimi przyjaciółmi, o czym pamiętała dobrze Kim Kardashian. W dzień premiery płyty Swift opublikowała zdjęcia, jak świetnie się bawi na koncercie... Katy Perry.

Katy Perry, Kim Kardashian, North WestKaty Perry, Kim Kardashian, North West Screen z Instagram.com/kimkardashian

Kim razem z North bawiły się na koncercie Perry z trasy koncertowej Witness.

Kim Kardashian, Katy Perry, North WestKim Kardashian, Katy Perry, North West Screen z Instagram.com/kimkardashian/

Kim Kardashian, North WestKim Kardashian, North West Screen z Instagram.com/kimkardashian/

A Katy Perry na to...

Katy Perry też się świetnie bawiła razem z Kim... A jakże!

Kim Kardashian, Katy PerryKim Kardashian, Katy Perry Screen z Instagram.com/katyperry/

"Mówiłam ci, że jestem sekretną Kardashianką" - Katy, czyżbyś mówiła to przed laty Taylor???

embed

Przypadek?

Jak często "sekretne siostry" się spotykają? No właśnie... Praktycznie nigdy. Cóż za zbieg okoliczności, że bawiły się razem akurat w dzień premiery płyty Taylor Swift.

embed

ZI

Więcej o:
Komentarze (8)
Kim Kardashian nie cierpi Taylor Swift. Najlepiej mogła jej dogryźć tylko wspólnymi zdjęciami z największym wrogiem gwiazdy
Zaloguj się
 • Gość: Hgy j n

  Oceniono 10 razy 10

  O czym jest ten artykuł?!?!

 • Gość: mwb

  Oceniono 5 razy 5

  Dalej nie wiem w jaki sposób Kim dogryzła Taylor Swift, wyjaśnijcie błagam.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 5 razy 5

  Ee tam. Kim prędko Swift przeprosi jak tylko z Westem się rozejdzie. Wtedy założą pakt przeciwko niemu. Czemu Perry tak zmieniła wygląd i zachowanie? Albo powinna zmienić ludzi od wizerunku albo ma problemy prywatne. Nawet na tych fotkach tu wygląda jakby na ulicach pracowała...mi jest przykro. Lubiłam ja a teraz infantylnie się zachowuje a wyglądem negatywnie prowokuje.

 • kitciwoko

  Oceniono 7 razy 3

  Spoko, spoko. Ku*wa ku*wie łba nie urwie.

 • Gość: Robi

  Oceniono 2 razy 2

  Akurat dobrały się dwie nie ciekawe kobiety a i ten West żaden z niego raper .Oni jej poprosty zazdroszczą i wydeje się im że jak dziewczyna jest młodsza bo ma dopiero 28 lat to można jej robić na złość a ona ma ich tolerować bydlaki.Jak czytam na jakie tematy niektórzy Taylor krytykują to jest żałosne niech sobie dowiedzą się o innych piosenkarzach, aktorach, i innych popularnych ludziach to dopiero się żdziwią , narkomani, pedofile, zboczeńcy, przestępcy.

 • Gość: gałka

  Oceniono 4 razy 2

  To teraz "dopieka" się koncertowo, tak Plotki się tym zachwyciły? Tutaj też, w komentarzach dopieka się koncertowo i Plotki tego nie zauważają?
  Poza tym co taka larwa może więcej, jak tylko dopiec.

 • saint_adalbert

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem która jest która.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX