Kim Kardashian przypomniała, jak wyglądała 11 lat temu "bez doczepów i sztucznych rzęs". Fani: I bez operacji plastycznych. To inna osoba!

Kim Kardashian przeszła dużą metamorfozę od czasu, kiedy zaczynała swoją karierę. Przypomniała o tym zdjęciem z 2007 roku, które opublikowała na Instagramie.

Kim Kardashian nigdy nie przyznała się do jakiejkolwiek operacji plastycznej. Gdy zarzucano jej, że jej słynna pupa jest dziełem chirurga, zrobiła zdjęcie RTG i dowiodła, że nie ma wszczepionych żadnych implantów. Jednak, gdy się porównuje jej zdjęcia sprzed lat i te obecne, nie można oprzeć się wrażeniu, że bardzo się zmieniła i że nie jest to jedynie kwestia upływającego czasu.

Ostatnio Kim wrzuciła na Instagram fotografię z 2007 roku i wywołała tym spore kontrowersje.

Zanim wiedziałam, czym są doczepy i sztuczne rzęsy - podpisała zdjęcie.
 

Ale fani dosyć jednogłośnie stwierdzili, że nie tylko o doczepy i rzęsy tutaj chodzi. Zaczęli wymieniać zabiegi, jakim ich zdaniem poddała się Kardashianka.

Przed botoksem i operacją nosa - komentowali uszczypliwie.
Zanim miałaś pieniądze na operacje.
Taka naturalna byłaś zdecydowanie piękniejsza.

TAK SIĘ ZMIENIAŁA KIM KARDASHIAN - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Uwagi fanów wydają się słuszne. Widać nie tylko zmianę kształtu nosa, ale też owalu twarzy.

Kim Kardashian w 2008 i w 2018 r.Kim Kardashian w 2008 i w 2018 r. EAST NEWS

Zamiłowanie Kardashianek do zabiegów upiększających nie jest tajemnicą. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych metamorfoz przeszła najmłodsza Kylie, która już w wieku 17 lat przestała przypominać siebie. Ostatnio ogłosiła, że rezygnuje z wypełniaczy, jednak jej wygląd nadal daleki jest od naturalności.

Kylie Jenner lasuje trendy, oby jednak TEN się nie przyjął NIGDY

WJ