Zmarły brat Kozidrak tworzył w tajemnicy "drugi Bajm"? Beata: To bzdura! Ale głos zabrała nowa wokalistka i twierdzi co innego

Były mąż i zmarły brat Beaty Kozidrak chcieli za jej plecami stworzyć nowy zespół? Gwiazda twierdzi, że to bzdury, ale jej bratanek zapewnia, że po prostu nie miała o niczym pojęcia. Zespół miał już nawet wybraną wokalistkę.

Po śmierci brata Beaty Kozidrak światło dzienne ujrzały przykre dla wokalistki fakty. Jarosław Kozidrak i były mąż wokalistki, Andrzej Pietras, planowali założyć za jej plecami nowy zespół, którego gwiazdą miała być Klaudia Karkut.

Doniesienia potwierdził bratanek Beaty, syn zmarłego Jarosława Kozidraka.

Słyszałem od taty, że mieli takie plany i nad tym wspólnie pracowali. Ojciec wciąż komponował i miał masę piosenek w klimacie dawnego Bajmu. (...) Osobiście przestrzegałem tatę przed tym, bo uważałem, że to nie fair wobec siostry, ale on decydował dla kogo i z kim pracuje - zdradził Marcin Kozidrak

Beata Kozidrak broni zmarłego brata i Andrzeja Pietrasa

Tymczasem tygodnik "Twoje Imperium" skontaktował się z Beatą. Piosenkarka twierdzi, że rewelacje na temat jej brata i byłego męża są wyssane z palca. 

To bzdura! Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! A co do Andrzeja - on stoi teraz obok mnie, więc jest to najlepszy dowód, że całą tę aferę zmyślono - powiedziała rozzłoszczona.

Ale to nie wszystko. Tygodnik skontaktował się też z Klaudią Karkut, która miała być wokalistką w nowym zespole. Zapytana o to, czy Jarosław Kozidrak i Andrzej Pietras chcieli stworzyć z nią zespół, odpowiedziała:

Nie chciałabym zabierać już głosu w tej sprawie. Ale to fakt, Jarek zrobił ze mną nowy projekt. Nie nowy Bajm, ale zupełnie nowy zespół. Jarek był po rozmowach z Andrzejem Pietrasem, który miał być menadżerem. Ale z oczywistych względów to już zamknięty temat.

Jednocześnie kobieta wyznała, że będzie wykonywać piosenki, które napisał Jarosław Kozidrak.

Tak, będę je wykonywać. Jeszcze nie zaczęłam nagrywać. Trudno mi się pozbierać po tym, co się stało. Jarek był moim przyjacielem, jego śmierć była dla mnie szokiem

Artystka dodała też, że nie przewiduje konfliktów na tym tle ze spadkobiercami Kozidraka.

Zobacz wideo

KS