Beata Kozidrak po pogrzebie brata broni byłego męża: Czuję wielki żal do ludzi, którzy publikują nieprawdziwe wiadomości

Beata Kozidrak pierwszy raz od kiedy został pochowany jej brat, Jarosław, wypowiedziała się publicznie na temat doniesień o jej byłym mężu - media informowały, że nie było go na pogrzebie Kozidraka.

Beata Kozidrak w ubiegłym tygodniu pożegnała swojego starszego brata. Teraz postanowiła ukrócić wszelkie plotki na temat nieobecności swojego byłego męża na pogrzebie.

Beata Kozidrak wypowiada się pierwszy raz od pogrzebu brata

Beata Kozidrak bardzo głęboko przeżyła stratę swojego brata. Aż do niedzieli 17 czerwca nie komentowała zbyt wylewnie swojej sytuacji. W weekned umieściła obszerny wpis. Piosenkarka postanowiła sprostować fałszywe informacje, które wyczytała w artykułach dotyczących okoliczności pochówku swojego brata:

Dziś, po przeczytaniu serii artykułów na mój temat jak i mojej rodziny, jestem zaskoczona, jak daleko mogą posunąć się media w kwestii przekazu informacji. Nie potrafię opisać, jak bardzo przybiły mnie zdjęcia z pogrzebu, które pojawiły się na portalach plotkarskich.

Najbardziej zabolało ją, że media podawały informacje o tym, że Andrzej Pietras, jej były mąż, jakoby nie zjawił się na pogrzebie Jarosława Kozidraka:

Czuję wielki żal do ludzi, którzy publikują nieprawdziwe wiadomości dotyczące mojego byłego męża. Andrzej jako współzałożyciel zespołu BAJM oraz wieloletni przyjaciel śp. Jarka był obecny na pogrzebie.

Trudno dziwić się jej reakcji. Beata Kozidrak nie zapomniała jednak podziękować wszystkim za ich ciepłe słowa i wsparcie:

Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie i wyrazy współczucia po śmierci mojego brata. To były bardzo trudne dni, które spędziłam z najbliższą rodziną. Przez ten czas wyłączyłam się i byłam z dala od chaosu, który panował w mediach.

Beata Kozidrak o swoich planach 

Fani Bajmu nie muszą się martwić, co się stanie z zaplanowaną na ten rok trasą koncertową z okazji 40-lecia zespołu. Beata Kozidrak nie zamierza rezygnować ze swoich planów, bo to muzyka pomaga jej wewnętrznie się pozbierać:

Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z planem. Muzyka zawsze była dla mnie terapią. Jestem pewna, że spotkania z publicznością pomogą mi przejść ten bolesny czas.

Jarosław Kozidrak nie żyje

Jarosław Kozidrak zmarł niespodziewanie w wieku 63 lat. Zasłabł w swoim mieszkaniu w Lublinie, znalazł go jego współlokator i wieloletni przyjaciel. To on zawiadomił policję i pogotowie.

Muzyk już wcześniej miał problemy ze zdrowiem - cierpiał na cukrzycę. Co więcej, w swoich ostatnich dniach miał też duże problemy z chodzeniem - zmagał się również z chorym kręgosłupem.

Jego pogrzeb odbył się 15 czerwca w Lublinie. Media informowały, że Andrzej Pietras nie zjawił się na miejscu.

JAB

Szaflarska, Pyrkosz, Vetulani, Wodecki. Odeszli w 2017 roku, ale zostają w naszej pamięci

Więcej o:
Komentarze (7)
Beata Kozidrak zabrała głos 1. raz od pogrzebu brata. Broni byłego męża
Zaloguj się
 • Gość: PLOTEK TO GÓWNO

  Oceniono 1 raz 1

  Takie gó...ane portale śmieciowe powinno się likwidować.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 3 razy 1

  Nieprawda, bo przez Pietrasa odszedl z zespolu, a ta franca zamiast stanac przy bracie poszla za tym paskuda I mamona. Mamona z reszta byla zawsze najwazniejsza,nawet teraz, tuz po pogrzebie nie przerywa koncertow wyjaca krowa.

 • hdtvpolska

  0

  BAJM Historia CD:
  Beata stara się nie przytyć,
  Idzie w postać GWIAZDY WOKALISYKI Światowej;
  Faza samo-zachwytu i budowy SUPER BANDU ...
  Wywala Pietrasa ...
  Dziś BEATA to tylko resztki z urody i szczątki możliwości wokalnych ale z mega de-lux domem pod Krakowem ... Wiocha z sukcesem. Jej ( Im) się to należy. To są ARTYŚCI. POZDRO ...
  Gdzie jest więc Pietras ?

 • hdtvpolska

  0

  A to było rak:
  - Kraków, podła moda na piosenkę poetycką. Jakiś BAJM;
  - Pan Pietras czuje, że obok Manaamu pójdzie BAJM MUSICK dzięki Beacie,
  - Beata staje się przez lata drugą siłą po Pietrasie (kompozytor) Bajmu,
  - krajowe środowisko muzyczne przeciera oczy ze zdumienia co to Pietras i Beata modelują !!!
  - "Nie ma wody na pustyni" wysadza w powietrze cały układ "Muzyki Młodej Generacji"
  - Beata rośnie w siłę na skalę krajową i osiąga pozycję Gwiazdy !!! Wtedy jeszcze mało kto ma taką świadomość ...
  - Pietras zachodzi w cień na własne życzenie.
  Ale to Pietras jest AUTOREM SUKCESU BEATY !!!

 • kosmaty.ponczek

  Oceniono 2 razy 0

  Plotek srotek sie zesral ze nie bedzie sensacyi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX