Beata Kozidrak pożegnała brata wzruszającym wpisem. "Pamiętam, jak broniłeś mnie przed chuliganami"

Beata Kozidrak zabrała głos w sprawie nagłej śmierci brata. Wokalistka wspomina m.in. wspólne dzieciństwo. Jarosław Kozidrak zmarł w wieku 63 lat.

Beata Kozidrak opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie ze zmarłym 12 czerwca bratem Jarkiem. Czarno-białej fotografii z dawnych lat towarzyszy wzruszający wpis, którym wokalistka oficjalnie pożegnała Jarosława Kozidraka. Gwiazda w ciepłych słowach wspomina m.in. wspólne dzieciństwo.

Beata Kozidrak o bracie

Kochany bracie, pamiętam, jak broniłeś mnie przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom. "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi twoje serce już bić przestało - napisała Beata Kozidrak.

Pod postem artystki fani Bajm składają szczere kondolencje. Przypomnijmy, że Jarosław Kozidrak to jeden z założycieli kultowego zespołu. Grał na gitarze i jest autorem największych przebojów w dorobku grupy, takich jak "Nie ma wody na pustyni", "Józek, nie daruję ci tej nocy" czy wspomnianego przez Beatę kawałka "Dwa serca, dwa smutki".

 

Jarosław Kozidrak nie żyje

Jarosław Kozidrak odszedł od nas w wieku 63 lat. Smutne wieści przekazano za pośrednictwem Facebooka zespołu Bajm. Muzyk opuścił grupę w 1987 roku, ale czasami gościnnie pojawiał się na scenie podczas koncertów.

Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018 roku zmarł nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu Bajm - Jarosław Kozidrak. To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem - czytamy w oświadczeniu.

BK

Więcej o: