Kozidrak i Pietras wrócili do siebie? Znajomi artystki się niepokoją. "Znów zupełnie przejął nad nią kontrolę"

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwiedli się 2 lata temu, a znajomi mają wrażenie, że ich relacja znowu wygląda tak, jakby nic się takiego nie stało. Pietras znowu kontroluje kontakty Kozidrak ze światem zewnętrznym.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znowu razem pracują. Były mąż wokalistki przejął pełną kontrolę nad jej kontaktami z mediami, a przecież nie po to Kozidrak się z nim rozwodziła - donosi ''Na żywo''.

Beata Kozidrak w złotej klatce Andrzeja Pietrasa?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras od 2 lat nie są już małżeństwem. Piosenkarka swego czasu zrezygnowała też z usług byłego męża jako menadżera i znalazła sobie w ubiegłym roku młodą agentkę, Monikę Kordowicz.

Teraz jednak, ku zmartwieniu znajomych, Beata Kozidrak wróciła pod menadżerskie skrzydła Pietrasa, który przejął pełną kontrolę nad jej kontaktami zawodowymi. 

Znów zupełnie przejął nad nią kontrolę, a pretekstem jest rok jubileuszowy, kiedy ich zespół świętuje 40-lecie istnienia serią spektakularnych koncertów - wyznała "Na żywo" osoba z otoczenia artystki. 

A przecież nie tak dawno temu wokalistka cieszyła się, że nie musi już zmagać się z zaborczością męża. ''Na żywo'' donosi, że despotyzm Pietrasa skłonił Beatę Kozidrak do odejścia od małżonka, który zresztą znalazł sobie młodszą kochankę.

Po rozstaniu Kozidrak nagrała płytę ''B3'', której tytuł należy tłumaczyć jako ''Być wolnym'' i była zachwycona tym, że w końcu może żyć jak chce, że nikt jej nie ogranicza, i że nareszcie może umówić się ze znajomymi, kiedy tylko zapragnie i nikt jej tego nie zabrania. 

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znowu razem?

Nagłe zbliżenie pomiędzy Beatą Kozidrak i Andrzejem Pietrasem bardzo zastanawia ludzi. Dopiero co mówiła, że chce wolności, a teraz pozwala, by były mąż znowu kontrolował jej życie - przynajmniej w sferze zawodowej.

Uwadze czujnych obserwatorów nie umknęła też wypowiedź Beaty Kozidrak w programie ''Dzień dobry TVN'':

Mamy cudowne córki, zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy rodziną. Za to ci, Andrzeju, dziękuję - powiedziała na wizji.

Tygodnik ''Na żywo'' donosi też, że para znowu się ze sobą spotyka prywatnie. Na początku ich randki były rzadkie, ale ostatnio widują się coraz częściej. Podobno doszło nawet do tego, że planują razem spędzić wakacje w Hiszpanii. Co z tego wyniknie? Czas pokaże.

Więcej o: