Jak zmarł Jarosław Kozidrak? Jego syn podał szczegóły dotyczące śmierci muzyka

Jarosław Kozidrak zmarł nagle we wtorek 14 czerwca 2018 roku. Jego syn, Marcin Kozidrak, podał szczegóły śmierci.

Jarosław Kozidrak, starszy brat Beaty Kozidrak i współzałożyciel zespołu Bajm, zmarł w wieku 63 lat. Śmierć była nagła - syn artysty wyjawił, jak wyglądały ostatnie chwile jego ojca.

Jarosław Kozidrak zmarł nagle

Jarosław Kozidrak niespodziewanie zasłabł w nocy. Siedział nad keyboardem, na którym komponował nowe piosenki - podaje po rozmowie z jego synem Marcinem Kozidrakiem ''Super Express''.

Pogotowie wezwał współlokator Jarosława Kozidraka - znajomy, z którym dzielił mieszkanie w Lublinie. Kiedy ratownicy zjawili się na miejscu, stwierdzili, że akcja serca ustała.

Marcin Kozidrak dodaje, że nie należy szukać żadnej sensacji w tym wydarzeniu, bo sekcja zwłok i uczestnictwo prokuratora w takich przypadkach to rutynowe wręcz czynności. To właśnie on zadzwonił do swojej ciotki Beaty Kozidrak i przekazał jej tę smutną wiadomość.

Jarosław Kozidrak miał kłopoty ze zdrowiem

Jarosław Kozidrak od lat zmagał się z różnymi chorobami. Miał chory kręgosłup, a do tego cukrzycę. W ostatnim czasie miał duże trudności nawet w zwykłym chodzeniu - prawie się nie ruszał. W tym czasie opiekował się nim przyjaciel rodziny - obaj sobie wiele zawdzięczali. Tym bardziej Marcin Kozidrak nie wyobraża sobie, że mógłby się jakoś przyczynić do śmierci taty:

Ojciec wiele w życiu pomógł temu człowiekowi i nie wyobrażam sobie, żeby mógł się przyczynić do jego śmierci - mówi syn Kozidraka.

Marcin Kozidrak nie może pogodzić się ze śmiercią taty

Strata ojca jest wielkim ciosem dla Marcina Kozidraka. Podkreśla, że bardzo go kochał, choć nie było łatwo. Podkreśla, że przez długie lata nie było go w domu przez intensywne koncertowanie. Bajm był dla niego najważniejszy. Marcin Kozidrak i jego mama tęsknili:

My z mamą czekaliśmy na jego powroty - dodał w rozmowie z "SE". 

Ostatnie życzenie Jarosława Kozidraka

Ostatnią wolą Jarosława Kozidraka była kremacja. Tak też się stało - urna z prochami została złożona w grobie rodzinnym w Lublinie. 15 czerwca pożegnała go rodzina i jego przyjaciele. 

Więcej o: